REKLAMA

Końskie: Pijany senior potrącił kobietę

We wtorkowe późne popołudnie na ulicy 3 Maja w Końskich pijany kierowca potrącił kobietę w rejonie przejścia dla pieszych. Z obrażeniami zabrano ją do szpitala. 

REKLAMA

Zdjęcie Poglądowe.

Do zdarzenia doszło we wtorkowe popołudnie na ulicy 3 Maja w Końskich –„Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że 78-letni kierujący pojazdem marki Suzuki potrącił znajdującą się w rejonie oznakowanego przejścia dla pieszych 77-letnią kobietę. Kierujący znajdował się w stanie nietrzeźwości. Miał ponad pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu” – relacjonuje starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Jak udało nam się ustalić przytomną kobietę w stanie niezagrażającym życiu zabrano do szpitala.

REKLAMA

 

REKLAMA

5 thoughts on “Końskie: Pijany senior potrącił kobietę

  1. pijany trzeba takich kierowców eliminować z polskich dróg apropo poszkodowanej to niebyła na pasach tylko przechodziła obok czyli jest współwinna

    • Nie jest współwinna. Chyba, że wtargnęła lub się przyczyniła. Widzisz człowieka na jezdni to hamujesz, bez względu na to, czy zachowuje się prawidłowo czy nie. I to nie wynika z przepisów ruchu.

  2. do M niewidziałem zdarzenia mówię czysto teoretycznie sam wiesz jak piesi chodzą myślą że im wszystko wolno pieszego też obowiązują przepisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *