REKLAMA

Końskie: Rywalizowali w mini piłce siatkowej. Dziebałtów górą [wideo, zdjęcia]

Dziewczęta i chłopcy ze Szkół Podstawowych gminy Końskie w czwartek rywalizowali w zawodach w mini piłce siatkowej. Zorganizowano je w hali sportowej przy szkole w Dziebałtowie. Gospodarze okazali się bardzo niegościnni. Wygrali zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców. 

REKLAMA

Do rywalizacji dziewcząt przystąpiły tylko dwie drużyny – SP Dziebałtów oraz SP nr 1 w Końskich. Gospodynie wygrały mecz wyraźnie 2:0 i to one zgarnęły Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Końskie. 

Więcej działo się w turnieju chłopców. Tam do zawodów przystąpiło sześć zespołów, a organizatorzy podzielili je na dwie grupy, w których grano systemem każdy z każdym. Do rywalizacji przystąpiły szkoły: Dziebałtów, Nieświń, Stadnicka Wola, Kazanów, Rogów i Szkoła Podstawowa nr 1 z Końskich.

REKLAMA

W finale po zaciętym boju uczniowie z Dziebałtowa pokonali tych z Nieświnia, a w meczu o trzecie miejsce Stadnicka Wola była lepsza od Kazanowa. Ostateczna kolejność w turnieju chłopców: 1. SP Dziebałtów, 2. SP Nieświń, 3. SP Stadnicka Wola, 4. SP Kazanów, 5. ex aequo – SP Rogów i SP 1 Końskie. 

Dyrektor szkoły w Dziebałtowie Beata Zbróg wręczała nagrody ufundowane przez Urząd Miasta i Gminy w Końskich dla najlepszych ekip.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *