REKLAMA

Końskie: W sobotę konsultacje dla przedsiębiorców [wideo]

Urząd Miasta i Gminy Końskie zaprasza przedsiębiorców na konsultacje dotyczące warunków gospodarczych oraz możliwości rozwoju przedsiębiorczości w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji. Konsultacje odbędą się w sobotę w koneckim Domu Kultury. 

REKLAMA

 

REKLAMA

Obecnie konecki samorząd przygotowuje diagnozę obszaru rewitalizacji, obejmującą analizę negatywnych zjawisk m.in. gospodarczych oraz lokalnych potencjałów występujących na terenie tego obszaru.

-„Są Państwo ekspertami w zakresie obecnych warunków gospodarczych w Końskich, a Państwa wiedza jest niezbędna do postawienia prawidłowej diagnozy sytuacji gospodarczej i ukierunkowania rozwoju obszarów objętych rewitalizacją. Chcielibyśmy poznać Państwa perspektywę, potrzeby, pomysły.

Opracowywany GPR umożliwi wprowadzenie narzędzi i pozyskanie środków oraz partnerów do inwestycji i działań mających na celu poprawę jakości życia w obszarach zdegradowanych, tj.:
• w centrum Końskich,
• w Sielpi Wielkiej,
• w Starej Kuźnicy.” 

Czytamy w odezwie skierowanej do przedsiębiorców na stronie www.umkonskie.pl.

Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę, 26 listopada 2022 r. o godzinie 10:30 w Miejsko-Gminnym Domu Kultury przy ul. Partyzantów 9 i potrwa około godziny.

Uchwała będąca podstawą prac znajduje się w Dzienniku Urzędowym Województwa Świętokrzyskiego pod tym linkiem: http://edziennik.kielce.uw.gov.pl/legalact/2022/2836/.

urząd miasta lato budynek umig um

REKLAMA

5 thoughts on “Końskie: W sobotę konsultacje dla przedsiębiorców [wideo]

 1. fubik pisze:

  Kiedy kasa na węgiel ?

 2. Kamil pisze:

  Trudno ostatnio zrozumieć Obratanskiego. W odezwie mówi o poprawie jakości życia w obszarach zdegradowanych:
  • w centrum Końskich,
  • w Sielpi Wielkiej, – Zniszczył naturalny zbiornik w Sielpi, zabetonował centrum miasta a teraz mówi o poprawie życia w tych miejscach. Paranoja! Obratanskiemu najlepiej wychodzi udział w imprezach organizowanych przez KGW i UTW. Obratanski i Jasiński nabyli prawa emerytalne i powinni z końcem roku zakończyć urzędowanie.

 3. Toga pisze:

  To jakaś paranoja , teraz będzie się konsultował z betonem z piachem. COVID ,Wojna ,Kryzys Cholera ,Koklusz ,Przemarsz Wojsk tyle plag spadło na inwestycje , opóźnione? ??

 4. Konecczanka pisze:

  Zmieniać to trzeba umieć.
  Dlatego wszyscy czekamy na „zmianę” w Końskich już od dawna.

 5. wioskowy pisze:

  Możliwa ale trudna zmiana, pokupowani zostali wyborcy za koraliki i nie tylko. Tak jest właśnie na małych zadupiach.

Dodaj komentarz