REKLAMA

Kronika policyjna: Kradzieże i pijany motorowerzysta

W kronice policyjnej powiatu koneckiego tym razem o prawdopodobnie pijanym motorowerzyście ze Stąporkowa, oszustwach i kradzieżach z udziałem mieszkańców Końskich. 

REKLAMA
policja

zdjęcie poglądowe

W Stąporkowie na ulicy Górniczej kierujący motorowerem marki Piaggio 68-latek odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu w organizmie, pobrano mu krew do badań, ponieważ z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn przewrócił się na jezdnię.

21-latek z Końskich został oszukany na jednym z portali internetowych. Zapłacił 250 złotych za rezerwację i dostarczenie psa rasy Jork. Jednak wciąż nieznany służbom „sprzedawca” nie wywiązał się z umowy, a kontakt z nim się urwał.

REKLAMA

W Końskich w ostatnich dniach doszło także do dwóch kradzieży. Sprawca dostał się do domu jednorodzinnego, skąd dokonał kradzieży portfela z zawartością 1400 złotych, karty płatniczej oraz dokumentu tożsamości. Następnie przy użyciu skradzionej karty płatniczej sześciokrotnie dokonał zapłaty za zakupy powodując tym samym straty w kwocie 270 złotych.

W jednym ze sklepów wielobranżowych w Końskich nieznany sprawca wykorzystując chwilową nieuwagę 60 –latki dokonał kradzieży jej portfela z zawartością dokumentów, karty płatniczej oraz pieniędzy w kwocie 1300 złotych.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *