REKLAMA

Kronika policyjna: Nietrzeźwy kierowca i poszukiwany zatrzymany z narkotykami

W dzisiejszej kronice policyjnej piszemy o nietrzeźwym kierowcy w gminie Stąporków oraz o zatrzymaniu poszukiwanego na terenie gminy Radoszyce.

REKLAMA

Gmina Stąporków

REKLAMA

W środę 17 listopada w Odrowążu policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Końskich oraz funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Stąporkowie zatrzymali pojazd marki mitsubishi. Za kierownicą japońskiego auta znajdował się 38-latek z gminy Stąporków. Podczas kontroli trzeźwości okazało się, że miał ponad promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna odpowie przed sądem.

Gmina Radoszyce

W poniedziałek 22 listopada policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Końskich  na terenie gminy Radoszyce zatrzymali 22-latka, który był poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności roku i 6 miesięcy za rozbój. Dodatkowo funkcjonariusze znaleźli przy mężczyźnie porcję białego proszku, wstępnie zidentyfikowanego jako amfetamina. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za popełniony czyn grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Dodaj komentarz