REKLAMA

Kronika policyjna: Potrącenie w Końskich, dziwny wypadek w Rudzie Białaczowskiej

W dzisiejszej kronice policyjnej tkn24.pl piszemy o trzech zdarzeniach: potrąceniu młodego mężczyzny w Końskich, dziwnym wypadku w Rudzie Białaczowskiej oraz o kradzieży w gminie Radoszyce. 

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe

Do potrącenia 21-latka doszło w poniedziałek około godziny 19:30 na ulicy Piłsudskiego w Końskich. Młody mężczyzna przechodził przez jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych – wtedy uderzył w niego nieznany samochód. W wyniku zdarzenia pieszy trafił do szpitala.

Do szpitala trafiła też 17-latka, która postanowiła usiąść na pokrywie bagażnika Volkswagena Passata. Kiedy młoda dziewczyna siedziała na aucie jego kierowca ruszył pojazdem. W wyniku tego 17-latka upadła na jezdnię, doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala.

REKLAMA

31-latek z gminy Radoszyce za pośrednictwem jednego z portali aukcyjnych zakupił środki ochrony roślin za kwotę ponad 100 złotych. Mężczyzna przelał pieniądze na wskazane przez sprzedającego konto, jednakże do chwili obecnej nie otrzymał zakupionego towaru, a kontakt ze sprzedającym się urwał.

REKLAMA

One thought on “Kronika policyjna: Potrącenie w Końskich, dziwny wypadek w Rudzie Białaczowskiej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *