REKLAMA

KSSiR rusza z kursem pływackim dla dzieci i dorosłych

UKS KSSiR rozpoczyna rekrutację na zajęcia pływackie dla dzieci i dorosłych. Celem jest nauka pływania od zera lub doskonalenie tej sztuki, a poprzez to dbanie o wszechstronny rozwój organizmu, zdrowie i odporność. Więcej informacji i zapisy: [email protected], tel. 693 092 900. Zajęcia będą odbywać się na basenie w Czarnieckiej Górze. Trwają też zapisy do sekcji KSSiR w Końskich. 

REKLAMA

Uczniowski Klub Sportowy „Koneckie Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji” w związku z ponownym otwarciem krytej pływalni w Świętokrzyskim Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze, mając ma uwadze zdrowie, poprawę kondycji fizycznej i propagowanie zdrowego trybu życia dzieci, młodzieży i osób dorosłych zaprasza wszystkich chętnych za zajęcia! Będą one zorganizowane w małych 5/6 osobowych grupach.

REKLAMA

Co ważne zajęcia dotyczyć będą nie tylko nauki, ale i doskonalenia pływania. Zapisy i wszelkie informacje otrzymacie u Macieja Kiełbowskiego pod numerem telefonu 693 092 900.

Jednocześnie informujemy, że trwają zapisy do sekcji pływackiej UKS KSSiR, której treningi będą odbywały się na krytej pływalni w Końskich. Tutaj wszelkich informacji udzieli nauczyciel pływania Marek Jędrasik –  693 093 004.

/ogłoszenie płatne/

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *