KSSPR Końskie przegrywa sparing z AZS AWF Biała Podlaska [wideo, zdjęcia]

Dziś w hali sportowej w Stadnickiej Woli KSSPR Końskie w ramach przygotowań do sezonu 2021/2022 w I lidze piłki ręcznej podjął drużynę AZS AWF Biała Podlaska. Mimo wyrównanej pierwszej połowy konecczanie wysoko przegrali z gośćmi wynikiem 22-29.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. „Konie” wyszły na prowadzenie i zakończyły tę część spotkania wynikiem na swoją korzyść – 14:13. Niestety w drugiej połowie meczu obrona rywali zdawała się być nie do pokonania, a konecczanie często tracili piłkę, co powodowało bardzo udane kontry zawodników z Białej Podlaskiej. Goście nie tylko wyszli na prowadzenie, ale i znacząco je powiększyli. Spotkanie zakończyło się wynikiem 22-29.

To był kolejny z meczów w ramach przygotowań KSSPR do sezonu. W minionym tygodniu w Stadnickiej Woli koneccy szczypiorniści zorganizowali turniej sparingowy, podczas którego udało im się wygrać dwa z trzech rozgrywanych spotkań (relacja – TUTAJ).

Przypomnijmy, że KSSPR rozgrywa mecze sparingowe w hali sportowej w Stadnickiej Woli, ponieważ parkiet w obiekcie przy ulicy Stoińskiego w Końskich przechodzi modernizację – informowaliśmy o tym TUTAJ.

KSSPR Końskie – AZS AWF Biała Podlaska 22-29 (14-13)