KSSPR pewnie wygrywa na wyjeździe [retransmisja]

Cenne wyjazdowe zwycięstwo w sobotnie popołudnie zanotowało KSSPR Końskie pokonało znajdujący się wyżej w tabeli Viret CMC Zawiercie, dzięki czemu w ligowym zestawieniu znajdzie się przed tym zespołem.

Powyżej możecie zobaczyć retransmisję tego spotkania.
Zawodnicy trenera Arkadiusza Bąka od początku do końca kontrolowali to spotkanie. Do przerwy było 11:15 dla KSSPR-u i właśnie taka przewaga utrzymywała się przez większą część meczu.

Viret mimo starań nie był w stanie zagrozić dobrze spisującej się koneckiej drużynie, a tak naprawdę w meczu Zawiercie trzymali tylko będący w świetnej formie bramkarze.

Na sześć minut przed końcem na tablicy było 21:26, a ostatecznie KSSPR wygrało różnicą czterech goli. Za tydzień nasi piłkarze ręczni podejmą SPR Orła Przeworsk. Ten mecz w hali przy ul. Stoińskiego w sobotę 9 marca od godziny 18:00.

Viret CMC Zawiercie – KSSPR Końskie 25:29 (21:26)
KSSPR: Janus, Woś 1, Falasa 6, Sękowski W., Sękowski Ł., Markowski, Stępniewski, Biegaj 3, Włodarski M. 2, Rożnowski 5, Włodarski K., Osman, Włoskiewicz 6, Hubka 3, Słonicki 1, Biela.