KSSPR przegrywa kolejne derby. Tym razem z KSZO [wideo, zdjęcia]

KSSPR Końskie ponownie przegrywa z rywalem zza miedzy. Przed tygodniem „Konie” uległy Wiśle Sandomierz, a dziś we własnej hali okazały się słabsze od KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

KSSPR Końskie podeszło do meczu bardzo zmotywowane i od początku gra w wykonaniu szczypiornistów Michała Przybylskiego nie wyglądała źle. Początek pierwszej połowy to rywalizacja zacięta – punkt za punkt. W pewnym momencie jednak drużyna z legendarnym, ogranym w kadrze Polski Grzegorzem Tkaczykiem w składzie odjechała naszym i do przerwy na tablicy mieliśmy wynik 13:16.

Druga odsłona miała podobny przebieg. Znów wyrównana gra: w 37 minucie nasi niemal zrównali się z KSZO przy stanie 19:20. Niestety końcówka znowu należała do ekipy trenera Tomasza Radowieckiego. Ostatecznie w Końskich KSZO okazało się lepsze wynikiem 26:30.

Na ten moment KSSPR zajmuje 9 pozycję w tabeli grupy D I Ligi Mężczyzn. Niestety „Konie” mogą spaść na przedostatnie miejsce w lidze, bo w niedzielę grają ze sobą dotychczas znajdujące się niżej zespoły: Viret CMC Zawiercie i Wisła Sandomierz. W przyszłą sobotę piłkarze ręczni Michała Przybylskiego zagrają na wyjeździe z kolejnym świętokrzyskim zespołem -AZS UJK Kielce.

KSSPR Końskie – KSZO Handball Ostrowiec Świętokrzyski 26:30 (13:16)
KSSPR: Witkowski 1, Napierała, Woś 8, Sękowski Wiktor, Kozłecki, Sękowski Bartosz 1, Jarosz, Maleszak 2, Wolski 6, Ciszek 1, Włodarski 1, Rurarz 1, Kubała 2, Matyjasik 3, Szot, Słonicki.

One thought on “KSSPR przegrywa kolejne derby. Tym razem z KSZO [wideo, zdjęcia]

1. […] W listopadzie „Konie” przegrały derby województwa świętokrzyskiego w I Lidze, grupie D z ekipą z Ostrowca wynikiem 26:30. Relację z tego spotkania znajdziecie TUTAJ. […]