KSSPR przegrywa w Krakowie [rertransmisja]

Piąte w tabeli KSSPR Końskie w sobotnie popołudnie przegrało na wyjeździe z AZS AGH Kraków w ramach kolejnego ligowego meczu.

Powyżej możecie obejrzeć retransmisję tego meczu.
Konecczanie zajmują piąte miejsce w rozgrywkach, ale mają o dwa mecze mniej rozegrane niż czwarty Viret Zawiercie. Z kolei dzisiejsi rywale ekipy trenera Arkadiusza Bąka są na pozycji wicelidera.

Niestety AZS AGH Kraków niemal przez całe spotkanie kontrolował jego przebieg. Do przerwy mieliśmy 20:15. W końcówce nasi  szczypiorniści zaczęli nadrabiać straty, w ostatnich minutach byli zespołem lepszym, ale niestety zabrakło im czasu by choćby doprowadzić do remisu.

Kolejny mecz nasi piłkarze ręczni zagrają we własnej hali w sobotę 9 marca. Rywalem będzie SPR Orzeł Przeworsk.

AZS AGH Kraków – KSSPR Końskie 32:28 (20:15)