REKLAMA

KSSPR rozegra zaległy mecz z Padwą Zamość podczas Święta Niepodległości

W ramach 6. kolejki rozgrywek I ligi piłki ręcznej mężczyzn, grupy D w dzień Święta Niepodległości w hali sportowej przy ulicy Stoińskiego w Końskich odbędzie się przełożony mecz KSSPR Końskie – MKS Padwa Zamość. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18 bez udziału publiczności.

REKLAMA

Podczas 6. kolejki rozgrywek I ligi piłki ręcznej mężczyzn, grupy D 24 lub 25 października w Końskich miał odbyć się mecz KSSPR Końskie z Padwą Zamość. Spotkanie nie doszło do skutku w terminie i zostało przełożone na nadchodzącą środę. W dzień Święta Niepodległości zaległy mecz zostanie rozegrany o godzinie 18.

REKLAMA

Jak dotąd wśród 11 drużyn w tabeli I ligi, grupy D KSSPR Końskie zajmuje 9. pozycję w tabeli po czterech rozegranych spotkaniach. Obecny bilans „Koni” to jedna wygrana i trzy porażki. Nadchodzące spotkanie będzie dla koneckich szczypiornistów nie lada wyzwaniem – Padwa Zamość obecnie jest liderem tabeli i nie przegrała żadnego ze swoich pięciu spotkań.

W związku z panującymi obostrzeniami mecz będzie odbywać się bez udziału publiczności, natomiast na pewno znajdziecie z niego wideorelację w naszym portalu.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *