KSSPR zwycięża w derbach! [wideo, zdjęcia]

KSSPR Końskie w sobotę wieczorem podejmował KSZO Handball Ostrowiec Świętokrzyski w hali sportowej przy ulicy Kapitana Stoińskiego w Końskich. Nasi zawodnicy zwyciężyli w derbach województwa świętokrzyskiego.

Hala sportowa wypełniła się po brzegi, a widowisko absolutnie nie zawiodło fanów szczypiorniaka. Oba zespoły walczyły na śmierć i życie, wielokrotnie zmieniając się na prowadzeniu. Pierwsze fragmenty to prowadzenie gości i bramki rzucane przez Wojskowskiego, czy Chmielewskiego. KSZO prowadziło w meczu do 16 minuty. Wtedy zawodnikom trenera Arkadiusza Bąka udało się doprowadzić do wyrównania i taki stan utrzymywał się już do końca pierwszej połowy.

Druga odsłona to cały czas gra punkt za punkt i duża skuteczność naszych zawodników: Łukasza Sękowskiego oraz Bartosza Wosia. Po jej kilkunastu minutach „Konie” odskoczyły na stan meczu 25:20. To jednak jeszcze nie oznaczało końcowego sukcesu. Kolejne minuty to znowu dobra gra KSZO i stałe zmniejszanie strat. Naszym graczom udało się jednak dowieźć zwycięstwo do ostatniego gwizdka!

KSSPR Końskie – KSZO Handball Ostrowiec Świętokrzyskie 32:31 (17:17)
KSSPR Końskie:
Kośka, Janus 4, Woś 5, Falasa 1, Sękowski Wiktor, Sękowski Łukasz 10, Markowski 2, Stępniewski 2, Biegaj 2, Włodarski Michał 1, Rożnowski, Włodarski Karol, Włoskiewicz 3, Hubka 1, Słonicki 1, Biela.

Nasi zawodnicy na parkiet wyjdą dopiero w sobotę 6 kwietnia. U siebie podejmą wtedy SMS ZPRP II Kielce. Na ten moment KSSPR jest wiceliderem grupy D I Ligi Mężczyzn.