KSSPR zwycięża w pierwszym sparingu przed nowym sezonem [wideo, zdjęcia]

W czwartkowy wieczór w hali sportowej przy ulicy Stoińskiego w Końskich KSSPR podejmowało zespół ENEA Orlęta Zwoleń. To było starcie drużyny z grupy D I Ligi z zespołem z grupy C tych samych rozgrywek. Gospodarze pewnie zwyciężyli.

Dla podopiecznych duetu trenerskiego Bąk / Curyło był to pierwszy mecz sparingowy przed startem sezonu 2022/2023. Nasi szczypiorniści od początku do końca kontrolowali przebieg tego spotkania. Do przerwy konie prowadziły 23:16, a po pełnym wymiarze minut na tablicy widniał wynik 41:30.

KSSPR Końskie – ENEA Orlęta Zwoleń 41:30 (23:16)

Przed koneckimi szczypiornistami podczas trwających przygotowań jeszcze kilka meczów. W przyszły piątek oraz sobotę (tj. 9-10 września) nasz klub zorganizuje w Końskich towarzyski turniej z udziałem z drużyny  Białej Podlaskiej, AGH Kraków oraz Anilany Łódź . Warto przyjść do hali KSSPR-u i kibicować.

Nowy sezon „Konie” rozpoczną w ostatni weekend września (24 i 25.09). W pierwszym meczu nasi piłkarze ręczni podejmą ASPR Zawadzkie. Już dziś zapraszamy do hali sportowej przy ulicy Stoińskiego.