KSSPR zwycięża w Radzyminie [zdjęcia]

W meczu 15. kolejki I ligi grupy C seniorzy KSSPR Końskie wygrali na wyjeździe z zespołem SPR ROKiS Radzymin 30:20 (9:13).

Dzisiejszy mecz miał dwie różne połowy. Pierwsza była wyrównana, natomiast druga pod dyktando podopiecznych trenera Roberta Napierały. Do 26. minuty mecz był wyrównany. W następnych 4.minutach gospodarze zdobyli 5 bramek z rzędu i na przerwę schodzili z zapasem czterech goli. Druga odsłona była zdecydowanie pod dyktando naszych zawodników. W 44. minucie nasi prowadzili 17:16. Strzelili 5 bramek pod rząd i ich przewaga wzrosła do 6. trafień. Na 2. minuty przed końcową syreną przewaga wynosiła aż 10 bramek i nie zmieniła się już do końca spotkania. W naszej drużynie ponownie po kilkumiesięcznej przerwie zagrał Michał Napierała. Następne spotkanie nasi seniorzy zagrają za tydzień w Zamościu z tamtejszym SRS Czuwaj Przemyśl.

SPR ROKiS Radzymin – KSSPR Końskie 20:30 (13:9)

KSSPR: Wiktor Witkowski, Patryk Wnuk, Daniel Szot – Michał Napierała 1, Bartosz Woś 4, Dawid Maleszak 4, Ernest Pilarski 5, Paweł Wolski 1, Wiktor Sękowski, Adam Janus 5, Kacper Woźniak 1, Przemysław Matyjasik 1, Tomasz Napierała 5, Krzysztof Słonicki, Piotr Gasin 3. Trener Robert Napierała. Osoba towarzysząca Mariusz Więckowski. Kary 10 minut.

info i zdjęcia: KSSPR Końskie