REKLAMA

Lewica w Końskich o służbie zdrowia, brudnej kampanii i prawach kobiet [wideo]

We wtorek kandydaci Nowej Lewicy w wyborach parlamentarnych 2023 spotkali się w Końskich z mediami by poruszyć kilka ważnych spraw dla całego kraju, ale i lokalnej społeczności. Zobaczcie zapis konferencji prasowej. 

REKLAMA

Podczas briefingu lider Lewicy Andrzej Szejna mówił o problemach służby zdrowia, ale i ostatniej aferze  z wizami, które zdaniem opozycji Ministerstwo Spraw Zagranicznych sprzedawało przybyszom spoza Europy. Szejna podniósł też kwestię brudnej kampanii -„Większość moich banerów w Końskich został zniszczonych. W tej sprawie składam dziś zawiadomienie na Komendzie Powiatowej Policji w Końskich” – mówił polityk.

REKLAMA

Następnie głos zabrała kandydująca z numerem 2 Bogusława Długosz. Ona odniosła się przede wszystkim to kwestii praw kobiet i traktowania ich przez służby –„Nie chcemy by w przyszłości przy porodzie oprócz lekarzy i przedstawicieli opieki medycznej uczestniczyły też prokuratur, bo do tego to wszystko zmierza. Obecny rząd inwigiluje i zastrasza kobiety. Musimy przerwać tę spiralę zła” – przemawiała.

Z kolei o trudnej sytuacji kobiet na wsiach mówiła pochodząca z Maleńca Sylwia Żochowska. Zapraszamy do obejrzenia zapisu wideo z całej konferencji.

W konferencji udział brała także Kinga Michta.

 

REKLAMA

27 thoughts on “Lewica w Końskich o służbie zdrowia, brudnej kampanii i prawach kobiet [wideo]

 1. Toja pisze:

  Tak politycy po 89 roku podzielili sobie Polskę po kwadratowym stole , teraz jeszcze szczują wszystkich Polaków na siebie .Po wyborach kurz opadnie. A Oni zawsze siedzą przy suto zastawionym stole. A Wy walczcie ze sobą tam na dole skaczcie sobie do oczu ,znów zostaniecie sami ze swoimi problemami codziennymi .Oni się rozjadą , im zawsze jest dobrze .To cała polityka ,czas zmądrzeć.

 2. Mefisto pisze:

  Ile kosztuje teraz jedynka?

 3. Adam pisze:

  Strach przed utratą koryta wypisany na twarzy ,-ach …

 4. reda pisze:

  Tyle głupot publicznie powiedzianych, a szklany sufit nie podniósł się nawet o 1 %

 5. Stu pisze:

  Nie ma na kogo głosować nikt normalny do polityki się nie dostanie beż tego ublocenua się, taki mamy układ polityczny wyborczy itd a ludzie jak te durnie dają się dzielić

 6. Zibik pisze:

  Jak PO zamykali linię kolejową biegnącą przez Końskie to Lewica nie protestowała. A ile wcześniej sami pozamykali zakładów w ramach tzw. restrukturyzacji/prywatyzacji za ciepłe stołki i „koperty” z niemiec to się nie pochwalą. Jedna wielka klika pis/po/lewica kłócą się publicznie, walczą o posadki dla rodzinek, a potem razem wódzię piją. Taki układzik okrągłostołowy my nie wsadzamy waszych, wy naszych.

 7. Herhor pisze:

  Nowa Lewica w Końskich nie istnieje,tych paru działaczy niby próbuje coś robić, ale bardziej udają niż działają .Pan Szejna ma biuro poselskie na Spółdzielczej nad drogerią Rossmann zamknięte na głucho , wiem bo byłem w lutym,na moje pytanie w s sąsiednich punktach usługowych,, biuro rachunkowe,naprawa kas fiskalnych pracownicy tych usług odpowiadali że pana posła nie widzieli od 2lat,, Pan Plecha który był przygotowywany na sternika lewicy narobił głupot i gwiazda zgasła.Pozostali liderzy miotają się między żołnierzami wyklętymi a kruchtą,okopali się w swoich kątach podwórka i każdy pilnuje swojej kupki śmieci.O głosy wyborców nie zabiegają, chyba nie potrafią, a z wykrzesaniem myśli, pomysłu ciężko im

 8. Adam pisze:

  Nagroda Karola Wielkiego przyznana Donaldowi Tuskowi przez Niemcy była docenieniem prowadzenia polityki resetu z Rosją.

  Jakże to jest symboliczne! Rathenau w rządzie kanclerza Josepha Wirtha, który reprezentował skrajnie antypolską postawę, a Polska była według tej polityki tylko państwem sezonowym. Polityk, który w Republice Weimarskiej uosabiał nienawiść do Polski i wolę współpracy ze zbrodniczym, dopiero powstającym Związkiem Sowieckim, jest patronem medalu przyznanego D.Tuskowi.

  Nikt nikomu za darmo nic nie daje …. zapamietajcie.

  Jakie macie lub bedziecie mieli emerytury a jaką on ma za wiernopoddańczość ?

 9. Herhor pisze:

  Nagroda Karola Wielkiego dla Tuska nijak się ma do sytuacji Lewicy w Końskich, niektórzy to na ciężką przypadłość tuskowizmu cierpią

  • reda pisze:

   nie do końca masz racje,po pierwsze Tusk walczył i wciąż walczy o lewicowy elektorat używając kłamstw i składając wciąż to nowe obietnice
   Po drugie większość istotnych uwag pod adresem tego Pana jest uzasadniona, i przypominanie o nich nie jest chorobą lecz brakiem choroby.

 10. Toja pisze:

  Strzelali do górników z gumowych kul ,sprzedawali co tylko się dało , a teraz krzyczą konstytucja już wiedzą jak rządzić wtedy nie wiedzieli teraz będą dobrzy dla Polaków .A Wy co ludziska wierzycie im Ile razy złodziej może przechodzić przez wieś .

 11. robert pisze:

  TOJA I Adam żal mi was . Więcej TVP i jazda dalej !!!!! a tak swoją drogą to chyba lepiej sprzedać kopalnie i niech funkcjonuje w prywatnych rękach niż w imię niby ojczyzny znów była panstwowa obsadzona w mln zł stołkami dopłacana z państwa czyli naszych pieniędzy żeby była rentowna i górnicy cicho siedzieli , było panstwow źle kazali prywatyzować, prywatyzowali źle teraz ma być państwowe, mln płaci pis na górnictwo żeby Śląsk siedzial cicho i na nich głosował od taka to polityka w Polsce jest energetyczna .Panowie jeszcze raz żal mi was i tego co zostało z waszymi mózgami zrobione .

 12. Herhor pisze:

  Pisuary to kanibale współczesnej polityki nie potrafią istnieć bez wzbudzania konfliktów Potrafią tylko kłamać kraść oszukiwać Myślenie o przyszłości jest im obce , istnieje uzasadnione podejrzenie że myśleć nie umieją,za to życie na czyjś koszt bardzo lubią

 13. Herhor pisze:

  Peowcy to ludzie wykształceni dobrze ustawieni . Potrafią kraść w białych rękawiczkach, stosując wiele zasłon. Kłamią z elegancją, oszukują z wyrafinowaniem Są inteligentniejsi od pisuarów.Potrafią istnieć bez wodza Jak braknie kaczora psiaki pójdą w rozsypkę Mam obawy że przyszłość należy do peowców Tylko gdzie w tym przyszłość nas normalnych???

  • Mefisto pisze:

   Jedni i drudzy tak samo nie liczą się z zasadami. Tyle, że na nich głosują osoby prymitywne, ograniczone i fanatycy religijni. Co nie znaczy, że na po nie glosują prymitywy, bo na kogoś głosują, tylko różnią się sytuacją życiową. Kwestia, jaki mają wpływ na ich politykę. Chciałbyś, aby prosty lub ograniczony człowiek dyktował ci, jak masz żyć? I oceniał zgodnie z własnym światopoglądem?

 14. Herhor pisze:

  Głębokie i bogate w treść pytania padają na tym forum . Ale to do nas należy prawo wyboru sposobu życia , chociaż pisuary i peowcy chcą nami kierować i z nas korzystać , nie każdy potrafi być niezależnym

  • Mefisto pisze:

   A jakimi narzędziami chcą kierować? Po pierwsze prawem, zależnym od: …, a po drugie muszą się przy tej władzy utrzymać, a więc zebrać głosy – czyje? Też tych, którzy są ograniczeni, fanatyczni i być może szczęśliwi tym, co dla ciebie nie byłoby tym, czy dla nich. Dochodzą do głosu ich natury. Mają być twoją naturą, jeżeli nie to jesteś czegoś pozbawiony, trzeba cię ignorować z twoimi potrzebami, albo aktywnie zwalczać jako wroga tego, co uznają. I to teraz robi pis.

 15. Herhor pisze:

  Myślenie ma przyszłość chociaż wielu boli , a reszta to marność

 16. Adam pisze:

  Jeszcze Nowa Lewica nie wygrała a już kłamie 😊Kandydatka zapowiadana jako prawniczka wcale prawniczką nie jest chyba, że po studiach podyplomowych z tłumaczeń uzyskuje się zawód prawnika 😂

 17. Adam pisze:

  Ktoś czegoś nie rozumie , lewica walczy tylko o głosy aby być w komfortowej roli w nowym parlamencie czyli w oPOzycji bo to jest najwygodniejsze , 4 lata kasa leci , nie rządzisz, za nic nie odpowiadasz , nie tracisz w sondażach i tylko trochę udajesz że ci zależy na czymkolwiek … byle tylko próg wyborczy przekroczyć.
  To scenariusz marzenie.
  Im rządzenie nie grozi.

 18. Herhor pisze:

  Ale ten Adam jest odważny, wydłuża drabinę własnego intelektu , ale o podparciu zapomina

  • Mefisto pisze:

   Nowa Lewica jest tym nowa, czym przerabiana stara spódnica. Fason bardzo wąski bo trzeba nadążyć za modą. Usiądzie w niej swym zamaszystym ruchem na fotelu poselskim i …
   Dlatego jak coś jest nowe, niech będzie nowe, a jak nie stać to lepiej założyć spodnie.

Dodaj komentarz