REKLAMA

Listy kandydatów do Rady Miasta i Gminy Radoszyce

Znamy już wszystkie nazwiska kandydatów ubiegających się o mandat radnego w gminie Radoszyce. Publikujemy je uszeregowane na okręgi wyborcze oraz listy komietów.

REKLAMA

OKRĘG NR 1 (Część sołectwa Radoszyce-ulice: Kielecka, Konecka, Piaskowa, Południowa.)
Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
NIEDUZIAK Maciej Andrzej

REKLAMA

Lista nr 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
RUSZKIEWICZ Joanna Monika

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
SZUSTAK Joanna

Lista nr 17 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PĘKALI
SZUSTAK Dorota

OKRĘG NR 2 Część sołectwa Radoszyce-ulice: Częstochowska, Kapitana Stoińskiego, Krakowska (od nr 1 do nr 88 A), Mickiewicza, Poprzeczna, Sportowa.

Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
POPIEL Joanna Magdalena

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
STACIWA Jarosław

Lista nr 17 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PĘKALI
ZIMIŃSKA Krystyna Zofia

OKRĘG NR 3 Część sołectwa Radoszyce-ulice: Glinianki, Kopernika (od nr 1 do nr 20), Kościuszki (od nr 1 do nr 16), Leśna, Papieża Jana Pawła II (nr nieparzyste od nr 1 do nr 35, parzyste od nr 2 do nr 40), Piotrkowska, Spółdzielcza, Zachodnia, Żeromskiego (od nr 1 do nr 26A).

Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
POLAK Bogdan Jan

Lista nr 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
SZCZEPAŃSKA Dorota

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
SIJKA Ryszard

Lista nr 17 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PĘKALI
PRZYJEMSKI Andrzej Rafał

OKRĘG NR 4 Część sołectwa Radoszyce-ulice: Kopernika (od nr 21 do końca), Kościuszki (od nr 17 do końca), Krochmalna, Papieża Jana Pawła II (nieparzyste od nr 37 do końca, parzyste od nr 42 do końca), Słoneczna, Szkolna, Żeromskiego (od nr 27 do końca).

Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
RELIDZYŃSKA Anna Barbara

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
JANUS Paweł

Lista nr 17 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PĘKALI
MYSZKOWSKI Leszek Marek

OKRĘG NR 5 Część sołectwa Radoszyce-ulice: 1 Maja, Karola, Kościelna, Krakowska (od nr 89 do końca), Krótka, Krzywa, Majora Hubala, Nowa, Ogrodowa, Rynek.

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
PIETRUSIEWICZ Włodzimierz

Lista nr 17 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PĘKALI
JANKOWSKI Marian Tadeusz

OKRĘG NR 6 Sołectwa: Grodzisko, Momocicha.

Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
KACZMARCZYK Jan Piotr

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
SZWEDKOWICZ Marzena Maria

Lista nr 17 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PĘKALI
WIKLAK Jan

OKRĘG NR 7 Sołectwa: Jakimowice, Wisy.

Lista nr 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
NOWAK Robert

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
WOJCIECHOWSKI Marcin Łukasz

Lista nr 17 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PĘKALI
BASIAK Tadeusz Bogusław

OKRĘG NR 8  Sołectwa: Jacentów, Podlesie, Wisy, Zychy.

Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
TYSIĄC Adrian

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
WALKIEWICZ Leszek

Lista nr 17 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PĘKALI
SADOWSKA Alina Maria

OKRĘG NR 9 Sołectwa: Mościska Duże, Mościska Małe, Plenna, Salachowy Bór.

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
KRÓL Janina Zdzisława

Lista nr 17 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PĘKALI
KULETA Helena

OKRĘG NR 10 Sołectwa: Górniki, Grębosze, Huta, Nalewajków, Wyrębów.

Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
WYDRA Bogusław Franciszek

Lista nr 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
SZUSTAK Dorota

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ROZMUS Zbigniew

Lista nr 17 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PĘKALI
PODSIEDLIK Franciszka

OKRĘG NR 11 Sołectwa: Kapałów, Radoska.

Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
KIEŁBUS Wiesława Izabela

Lista nr 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
TKACZYK Cecylia Zdzisława

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
BEDNARCZYK Jan

Lista nr 17 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PĘKALI
ZALEŚNY Jacek Zbigniew

OKRĘG NR 12  Sołectwa: Jóźwików, Lewoszów, Pakuły, Szóstaki.

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ŻABIŃSKI Mariusz

Lista nr 17 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PĘKALI
JANUS Stanisław Antoni

OKRĘG NR 13  Sołectwa: Nadworów, Sęp, Wilczkowice.

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
KRÓL Wiesława

Lista nr 17 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PĘKALI
MOLASY Michał

OKRĘG NR 14  Sołectwa: Gruszka, Kaliga, Łysów, Mularzów, Węgrzyn.

Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
KOWALSKI Artur Krzysztof

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
BIAŁY Józef

Lista nr 17 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PĘKALI
NOWAK Grzegorz

OKRĘG NR 15  Sołectwa: Filipy, Jarząb, Kłucko.

Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
BĄK Paweł

Lista nr 17 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PĘKALI
ŚCIEGIENNA Anna Zofia

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *