REKLAMA

Mamy dla Was bilety na spektakl Klimakterium 2!

„Klimakterium 2, czyli menopauzy szał” to świetnie obsadzone widowisko muzyczno-teatralno-kabaretowe. Będzie można je obejrzeć już we wtorek 2 kwietnia w sali „Astoria” w Końskich. Mamy dla Państwa kilka wejściówek. 

REKLAMA

Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością. Do tego zacnego grona dołączyły też nowe artystki, jedna lepsza od drugiej, wszystkie znakomite. I każda z nich wnosi do spektaklu coś zupełnie niepowtarzalnego. Podczas spektaklu panie bawią się wyśmienicie – także te na widowni. I panowie ze zdumieniem stwierdzają, że coraz śmielej klaszczą i śpiewają ze wszystkimi. To prawdziwa terapia śmiechem – kojąca i skuteczna – pod jej wpływem nabieramy dystansu do siebie, innych, naszych zranień i lęków. Bo „Menopauzy szał” ogarnia wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy się tego zupełnie nie spodziewają.

REKLAMA

„Menopauzy szał” to druga część kultowego „Klimakterium…i już”. Tamten spektakl w całym kraju obejrzały setki tysięcy osób. Teraz „Klimakterium 2” będzie można zobaczyć w Końskich, w sali Astoria.

Mamy dla Państwa bilety na to wydarzenie. Konkurs, w którym do zgarnięcia będą dwie wejściówki znajdziecie wkrótce na naszym fanpage – TUTAJ.

Bilety; w przedsprzedaży w cenie  90zł
Do nabycia:
– Sala Astoria Końskie ul. Hubala 21 Końskie
– Foto Video Studio Lesiak. G. ul. Piłsudskiego 34 tel.: 691-944-104- FOTO BOROWIEC – ul.
Piłsudskiego 14 Końskie
– Centrum Informacji Turystycznej Końskie, ul. Partyzantów 1
    tel.:41 372-90-88             
ORGANIZATOR: Impresariat Artystyczny Końskie            
ul. Łazienna 13  502-702-770    e-mail:  [email protected]
– Kupbilecik.pl
Obsada:
Elżbieta Jodłowska ,Małgorzata Gadecka , Grażyna Zielińska, Ewa Cichocka , Elżbieta Okupska, Katarzyna Kozak, Joanna Jeżewska czyli gwarancja udanej zabawy, mnóstwo śmiechu, cudowna atmosfera i odstresowanie od codzienności.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *