REKLAMA

Mariusz Ciszek do Rady Powiatu. Poznajcie jego program

Mariusz Ciszek to kandydat do Rady Powiatu Koneckiego z nr 8 z Komitetu Wyborczego Wyborców Nowy Powiat Nowa Gmina w okręgu obejmującym gminę Końskie (miejsce 7, lista 11). Publikujemy jego program i list do wyborców.

REKLAMA

Szanowni Wyborcy!
Nazywam się Mariusz Ciszek mam 55 lat ukończyłem Technikum Mechaniczne w Końskich.
Pracuję obecnie The European Van Company w Końskich.
Będąc mieszkańcem naszego powiatu pozwala mi to patrzeć na mój okręg wyborczy jak na własny dom. Jeżeli dom wymaga remontu, trzeba działać doraźnie wiedzieć jak pozyskać środki, żeby sfinansować niezbędne prace. To są konkretne działania i umiejętności, bez których trudno o pozytywny rezultat. Tak postrzegam rolę radnego, tak też będę starał się postępować jako radny.

REKLAMA

Mój okręg wyborczy jest dla mnie nie tylko miejscem, gdzie mieszkam, czy jestem zameldowany. Tutaj się urodziłem i wychowałem, łączą nas silne więzi, bo tę społeczność tworzyli nasi dziadowie i pradziadowie. Jestem jednym z Was i jestem z tego bardzo dumny!

Pełniąc funkcję radnego będę Waszym głosem, wspólnie poruszymy najbardziej istotne dla Nas i Naszego okręgu zagadnienia. Będąc jednym z Was znam potrzeby naszej społeczności. Jako przyszły radny dołożę wszelkich starań, by zostały one zrealizowane. W dzisiejszych czasach posiadanie swojego reprezantanta w strukturach samorządu, to rzecz niezwykle ważna.

Szanowni Wyborcy w tegorocznych wyborach samorządowych będę ubiegał się o mandat radnego. Jestem przekonany że was nie zawiodę, dlatego pozwalam sobie prosić Was o poparcie mojej kandydatury w dniu 7 kwietnia 2024r.

Z wyrazami szacunku

Mariusz Ciszek

Wasz kandydat!

materiał wyborczy KWW Nowy Powiat Nowa Gmina

REKLAMA

Dodaj komentarz