REKLAMA

Marta Manowska z TVP realizuje program w Sielpi

We wtorek i w środę w jednym z hoteli w Sielpi w gminie Końskie przebywała znana z programu „Rolnik szuka żony” prezenterka TVP Marta Manowska. Jak udało nam się dowiedzieć realizowała u nas program dotyczący… uchodźców. 

REKLAMA

Foto: Zbigniew Gutowski

Jak udało nam się ustalić ekipa Telewizji Polskiej realizuje w Sielpi cykl rozmów o wojnie w Ukrainie z tymi, którzy widzieli ją na własne oczy. Wywiady z osobami z Charkowa, okolic Mariupola, czy Kijowa będą emitowane w TVP w świąteczny weekend. Tłem do nagrania będzie nasz konecki kurort oraz hotele, w których obecnie przebywają uchodźcy.

Hasłem przewodnik programu ma być to, że uchodźcy z Ukrainy to tacy sami ludzie jak my, Polacy.  Jak udało nam się dowiedzieć nagrania będą wykorzystywane w kanale TVP Kobieta, ale też prawdopodobnie na głównych antenach Telewizji Polskiej.

REKLAMA

Foto: Zbigniew Gutowski

REKLAMA

4 thoughts on “Marta Manowska z TVP realizuje program w Sielpi

 1. Marcin pisze:

  Kurort? Trzeźwy gościu to pisałeś?

 2. emka pisze:

  Może jednak gościu pisał na trzeźwo !!! Przytaczam fragment artykułu na ten temat:
  „Niedługo być może będą także mogli leczyć tu swoje schorzenia kuracjusze. Wody termalne w okolicach Sielpi mają temperaturę około 20 – 25 stopni. Mają w składzie m.in. jod i brom. Występują na głębokości od 350 do 600 metrów”.

 3. xyz pisze:

  autor usuwa komentarze które go dotyczą pisowski portal

 4. aaa pisze:

  senatorium w sielpi ha ha kąpiele w leczniczym torfie

Dodaj komentarz