REKLAMA

Mateusz Kornecki na meczu charytatywnym w I LO

W I Liceum Ogólnokształcącym im. KEN w Końskich odbędzie się charytatywny mecz piłki ręcznej, którego celem jest wsparcie finansowe wybitnie uzdolnionych uczniów z I LO, których rodziny znajdują się w trudnej sytuacji materialnej. Mecz odbędzie się w piątek 29 listopada. Gościem specjalnym będzie Mateusz Kornecki.

REKLAMA

fot. Joanna Stołowska Grzegorczyk

Gościem specjalnym będzie polski piłkarz ręczny – Mateusz Kornecki, który otworzy mecz. Organizatorzy zapewniają, że ma on również przekazać coś na licytację podczas koncertu charytatywnego.

Plan wydarzenia:

REKLAMA

-18:00 start,

-mecz dziewczyn: I Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Końskich vs II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej Curie – „Stary” vs „Nowy”,

-mecz chłopaków: I LO absolwenci z rocznika ’97 vs absolwenci rocznik ’99 szkoły, którzy w 2014 roku byli zwycięzcami Mistrzostw Polski szkół ponadpodstawowych. W skład drużyn wchodzą między innymi: Piotr Patynowski, Jakub Szczepanik, Damian Gierczyński, Dominik Ogonowski, Łukasz Stępień, Adam Makowski, Bartosz Woś, Andrzej Malik, Piotr Makowski, Wiktor Kaźmierczyk, Rafał Śledź, Dawid Walewski, Jakub Narożnicki, Jakub Świercz, Jakub Sroka, Kacper Woźniak, Michał Pałgan, Robert Pluta, Artur Pająk, Tomasz Kowalik,

-finał: zwycięzca poprzedniego meczu vs obecna drużyna piłki ręcznej chłopców z I LO,

-podczas rozgrywek będzie można obejrzeć występy cheerleaderek z I LO,

-20:00 – planowane zakończenie.

Minimalna cena biletu wynosi 5 złotych.

Mecz to część wielkiej akcji charytatywnej „Mikołaj dla każdego”. W tym roku koncert mikołajkowy zaplanowany jest na 6 grudnia w I LO.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *