REKLAMA

Mateusz z Końskich wydał płytę. Posłuchajcie! [wideo]

„Towar z Odzysku” nosi tytuł płyta wydana przez konecczanina Mateusza Kowalczyka. Do przesłuchania jest sześć ciekawych kawałków. Zachęcamy! 

REKLAMA

Mateusz o swojej płycie: 

Towar Z Odzysku to album realizowany w latach 2020-2022. Jakość nagrań nie jest najwyższa, ze względu na liczne komplikacje i przeróżne wiraże życia. W międzyczasie duża część prac została utracona, jednak nie chcąc zaczynać wszystkiego od nowa, postanowiłem ratować to, co zostało – pliki z poglądowym miksem bębnów, basu i gitar pilotażowych uzupełniłem nakładając nowe ścieżki gitar oraz wokale i drobne detale. Mimo, że obecnie ciągnie mnie w kierunku innych dźwięków, to te nagrania piosenek sprzed kilku lat nadal napawają mnie radością i dobrymi emocjami. Specjalne podziękowania dla wszystkich Osób, z wyróżnieniem dla: Konrada Kujawy (SMTHN) za pomoc i wytrwałość w pierwszych nagraniach i miksie (2020) Macieja Komosy Maciek Komosa za przemiłe towarzystwo i pomoc przy dogrywkach i miksie (2022) Bartka Gärtnera @gartnerrecstudio3883 za wyszlifowanie niedoróbek przy masteringu (2022). 

REKLAMA

Na płycie znajdziemy takie piosenki jak: „Ten sam”, „Dzieciak”, „Potrzask”, „Dom”, „Skrzywiony Obraz Świata”, „Strefa Komfortu”.,

Autorzy:

„Ten Sam”, „Dzieciak”, „Potrzask”, „Dom”, „Skrzywiony Obraz Świata”.
Słowa, Muzyka: Mateusz Kowalczyk.

„Strefa Komfortu”
Słowa: Mateusz Kowalczyk; Muzyka: Mateusz Kowalczyk, Remigiusz Kowalczyk, Piotr Cieślak, Maciej Komosa (Trąbka).

Zapraszamy do słuchania.

REKLAMA

One thought on “Mateusz z Końskich wydał płytę. Posłuchajcie! [wideo]

  1. Edyta Gorniak pisze:

    jakie miasto, taka muzyka….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *