REKLAMA

Mateusz Ziółko gwiazdą Koneckiej Ryby. Wydarzenie już 23 września [wideo]

Na zakończenie lata w powiecie koneckim zobaczymy jeszcze jeden ciekawy koncert. Zagra Mateusz Ziółka na rybackich dożynkach „Konecka Ryba”. Impreza odbędzie się w Rudzie Malenieckiej, a jej organizatorem jest Powiat Konecki. 

REKLAMA

Powyżej możecie obejrzeć Państwo klip do piosenki Mateusza Ziółko pt. „W płomieniach”. W serwisie YouTube obejrzano go już 49 milionów razy. 

Ziółko w Rudzie Malenieckiej wystąpi w niedzielę 23 września o godzinie 19:00, ale koncert poprzedzi moc atrakcji. –„Impreza rozpocznie się już o godzinie 6:00 rano od zawodów wędkarskich na zalewie w Maleńcu” – informuje Dorota Duda, członkini Zarządu Powiatu Koneckiego.

REKLAMA

„Konecka Ryba” to impreza, która jest organizowana zamiennie z dożynkami powiatowymi. Są to swego rodzaju dożynki rybackie. Na godzinę 15:00 zaplanowano więc uroczystą mszę świętą w kościele w Rudzie Malenieckiej, a do kościoła uczestnicy dostaną się tradycyjnym dożynkowym korowodem. O 16:00 rozpocznie się festyn na placu przyszkolnym w tej miejscowości. Można więc liczyć na mnóstwo zabaw, atrakcji i poczęstunek.

O 17:45 w tym miejscu rozpocznie się koncert muzyki szantowej, a o 19:00 na scenę wkroczy gwiazda wieczoru – wspomniany Mateusz Ziółko.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *