REKLAMA

Miejski sylwester z DJ-em w Końskich. Zaproszenie [wideo]

W niedzielę od godziny 23.00 każdy spędzający sylwestra w Końskich będzie mógł wziąć udział w miejskiej imprezie, którą przy budynku Domu Kultury przygotowują jego pracownicy oraz władze miejskie. 

REKLAMA

„Tradycyjnie od wielu lat władze samorządowe miasta i gminy składają mieszkańcom miasta życzenia noworoczne. W tym roku około godziny 23.00 pod domem kultury przy udziale DJ’a pojawi się muzyka, która będzie pewnego rodzaju nowym elementem, zachęcającym mieszkańców miasta do wspólnej zabawy. O północy złożymy tradycyjnie życzenia mieszkańcom, wypijemy lampkę szampana, a następnie fajerwerkami uczcimy powitanie nowego roku. Będzie to pokaz kilkunastominutowy.” – opowiada nam Krzysztof Jasiński, wiceburmistrz Końskich.

Dla Piotra Salaty, dyrektora koneckiego Domu Kultury tegoroczne powitanie nowego roku będzie pierwszym w roli organizatora miejskiej imprezy.  –„Występuję tutaj w roli debiutanta, bo nigdy nie przygotowywałem tego sylwestra tutaj, ani nigdy nie uczestniczyłem w tej imprezie. Rozstawiamy scenę zadaszoną, na której zaprezentuje się DJ ze swoim programem. W kulminacyjnym punkcie będzie pokaz sztucznych ogni, wystąpienie władz, jakiś poczęstunek, a potem pobawimy się do godziny 1.00. Zapraszam wszystkich mieszkańców miasta i okolic już w niedzielę na powitanie nowego roku.”  – mówi Salata.

REKLAMA

Dla wszystkich przygotowane będą bigos i kiełbaski, impreza rozpocznie się o godzinie 23.00 a zakończy około 1.00. 

REKLAMA

One thought on “Miejski sylwester z DJ-em w Końskich. Zaproszenie [wideo]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *