REKLAMA

Koneccy policjanci zatrzymali trzech złodziei

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Końskich zatrzymali trzy osoby, które w środowe popołudnie przyjechały z Krakowa do Końskich, aby dokonać szeregu kradzieży sklepowych. Dzięki działaniom miejscowych funkcjonariuszy wszystkie skradzione przedmioty zostały odzyskane, a sprawcy trafili za kratki.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

W środę w godzinach popołudniowych funkcjonariusze z KPP w Końskich zostali skierowani w rejon sieci sklepów, gdzie według zgłoszenia doszło do szeregu kradzieży przez nieznane osoby. Dyżurny z miejscowej jednostki posiadając wstępny rysopis złodziei zadysponował wszystkie wolne patrole w miejsce interwencji. Jako pierwsi na miejscu zjawili się mundurowi z Nieetatowego Zespołu Policji Wodnej w Sielpi oraz policjanci z Wydziału Kryminalnego, którzy bardzo szybko wytypowali osoby, mogące mieć związek z tymi zdarzeniami.

W trakcie czynności funkcjonariusze zatrzymali troje mieszkańców Krakowa – 23-latkę oraz dwóch mężczyzn w wieku 24 i 26 lat, którzy najprawdopodobniej odpowiadali za szereg kradzieży. W osobowym fordzie, którym grupa podróżowała, policjanci znaleźli między innymi perfumy, elektronikę, akcesoria do rowerów oraz magnes służący do zdejmowania zabezpieczeń z towarów. Łączna wartość skradzionych przedmiotów opiewała na kwotę około 1200 złotych.

REKLAMA

Mieszkańcy Krakowa zostali zatrzymani i trafili do aresztu, a ostatecznie usłyszeli zarzuty kradzieży, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Teraz śledczy ustalają, czy zatrzymani sprawcy odpowiadają za inne tego typu zdarzenia.

REKLAMA

One thought on “Koneccy policjanci zatrzymali trzech złodziei

  1. Wicher pisze:

    Proszę nie podżegać do nienawiści na tle pochodzenia. Artykuł ma wymowę ksenofobiczną.
    To już było i miało doprowadzić do wymordowania „gorszych” narodów. Aby to przeprowadzić, wykorzystywano machinę propagandową, mającą wyrobić w społecznej świadomości fałszywy stereotyp „złego”. Proszę usunąć treści sugerujące związek pochodzenia z czynami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *