REKLAMA

Mieszkańcy załatwili bibliotece nowe książki! [wideo, zdjęcia]

Już przyjechały do Biblioteki Publicznej w Końskich nowe książki oraz pufy do wspólnego czytania z dziećmi, które dla placówki w głosowaniu wygrali sami mieszkańcy. Mowa o konkursie „Przerwa na wspólne czytanie” organizowanym przez Kinder. 

REKLAMA

„Konkurs polegał na tym by zarejestrować bibliotekę, zgłosić do konkursu i przez cały październik oddawać z jednej skrzynki mailowej jeden głos dziennie przez cały miesiąc. Zmobilizowaliśmy wszystkich czytelników, za pomocą naszego systemu komputerowego apelowaliśmy do czytelników by głosowali, wspomogli nas w tej akcji i w ramach ogólnopolskiego głosowania zostaliśmy 19 biblioteką, a 20 dostawało nagrody główne. Cieszę się, że jako jedyna biblioteka w województwie świętokrzyskim uzyskaliśmy główną nagrodę, czyli 250 bardzo atrakcyjnych książek dla dzieci oraz dwie pufy, które służą do wspólnego czytania dla rodzica i dla dziecka.”  – mówi nam Dariusz Kowalczyk, dyrektor Biblioteki Publicznej w Końskich.

W sumie na konecką bibliotekę oddano ponad 45 tysięcy głosów. Dzięki temu teraz można już korzystać z 250 nowych pozycji książkowych, wśród których znajdują się bestsellery światowej literatury dla dzieci i młodzieży. Serdecznie zachęcamy do sprawdzania tej nagrody.

REKLAMA

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *