REKLAMA

Mieszkaniec Radomska ukradł paliwo, potem uciekał przed policją

Przed sądem odpowie 52-letni mieszkaniec Radomska, który ukradł paliwo na jednej ze stacji paliw, a potem uciekał przed policjantami. 

REKLAMA

W poniedziałek rano funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Końskich, będąc w rejonie jednej ze stacji paliw zostali poinformowani przez pracownika obsługi o kradzieży.

REKLAMA

„Mężczyzna kierujący pojazdem marki Volkswagen zatankował paliwo za kwotę ponad 300 złotych i nie płacąc odjechał ze stacji. Pomimo wydania polecenia do zatrzymania przy użyciu sygnałów dźwiękowych i błyskowych radiowozu, mężczyzna nie chciał się zatrzymać. Policjanci po krótkotrwałym pościgu w rejonie skrzyżowania ulicy 16 Stycznia i Majora Hubala zatrzymali volkswagena, za kierownicą którego znajdował się 52-letni mieszkaniec Radomska” – relacjonuje sierż. sztab. Marta Przygodzka, oficer prasowy KPP w Końskich.

Za swoje zachowanie 52-latek odpowie przed sądem.

REKLAMA

3 thoughts on “Mieszkaniec Radomska ukradł paliwo, potem uciekał przed policją

  1. lutek pisze:

    NA OFICERA ,TO TRZEBA SIĘ UCZYĆ. SIERŻANT ,TO NIE OFICER

  2. ALVUŚ pisze:

    No to jak się trzeba uczyć to może być problem 🤣🤣🤣

  3. zzz pisze:

    panowie panie artykuł nie jest o oficerze policji tylko o kradzieży paliwa ,może napiszecie jaka była przyczyna ,np stracił prace ,ma depresje czy inna przyczyna ,myślę że rządy naszej władzy ,a wy co na to ,piszcie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *