REKLAMA

Mikołaj dla każdego startuje po raz ósmy

Już w najbliższy piątek w I Liceum Ogólnokształcącym w Końskich odbędzie się VIII Koncert Charytatywny „Mikołaj dla każdego”. Pieniądze, które zostaną zebrane w trakcie wydarzenia otrzymają uczniowie z trudną sytuacją materialną. 

REKLAMA

„Młodzież zaprezentuje swoje talenty muzyczne, plastyczne, cukiernicze. Tradycyjną licytację, na którą atrakcyjne przedmioty przekazali nasi przyjaciele, poprowadzi ksiądz Krzysztof Sieczka, nasz dawny katecheta, a obecnie proboszcz parafii w Mroczkowie. Pieniądze w całości przekażemy zdolnym uczniom, których rodziny są w trudnej sytuacji materialnej” – informuje Joanna Stołowska, nauczycielka i współorganizatorka koncertu. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17.00 w I LO w Końskich.

REKLAMA

Obecnie trwa zbiórka przedmiotów na licytację. W tej chwili organizatorzy dysponują voucherami na siłownię Sikora Gym, treningami personalnymi od Daniela Białego, koszulkami z autografami m.in. Mateusza Korneckiego, płytą Michała Wiśniewskiego, butami z autografem Michała Pazdana oraz wiele wiele innych.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *