REKLAMA

Modliszewice wygrywają Mikołajkowy turniej Olimpii Końskie [wideo, zdjęcia]

W połowie grudnia w hali sportowej w Stadnickiej Woli dziewczęta ze szkół podstawowych rocznik 2005 i młodsze rozegrały ostatni w tym roku turniej międzyszkolny zorganizowany przy wsparciu Gminy Końskie i Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Końskich. Zwyciężyła Szkoła Podstawowa z Modliszewic. 

REKLAMA

Turniej Mikołajkowy rozpoczął się pogadanką z zakresu profilaktyki uzależnień poprowadzoną przez nauczyciela Wychowania Fizycznego Konrada Zwierzchowskiego. Do rozgrywek przystąpiło 5 drużyn z pięciu koneckich szkół podstawowych. Turniej rozgrywano systemem „każdy z każdym”.

Wyniki meczów:
SP Pomyków – SP Stadnicka Wola 0 : 9
SP nr 1 Końskie – SP Modliszewice 3:5
SP Pomyków : SP Rogów 1 : 6
SP Stadnicka Wola – SP nr 1 Końskie 3:6
SP Modliszewice – SP Rogów 5:1
SP Pomyków – SP nr 1 Końskie 0:9
SP Stadnicka Wola – SP Modliszewice 4:7
SP Rogów – SP nr 1 Końskie 9:9
SP Pomyków – SP Modliszewice 0:7
SP Rogów – SP Stadnicka Wola 5:6

REKLAMA

Klasyfikacja końcowa
1. SP Modliszewice
2. SP nr 1 Końskie
3. SP Stadnicka Wola
4. SP Rogów
5. SP Pomyków

Trzy najlepsze zespoły otrzymały puchary, każda z drużyn pamiątkowe dyplomy, każda z dziewcząt słodki upominek. Nagrodzono najlepszą bramkarkę – została nią Wiktoria Sielezin ze Szkoły Podstawowej w Stadnickiej Woli, opiekunowie wybrali najwszechstronniejszą zawodniczkę – Nadię Połeć ze Szkoły Podstawowej w Rogowie, najskuteczniejszą zawodniczką turnieju została Marta Wcisło ze Szkoły Podstawowej w Modliszewicach.

Pamiątkowymi dyplomami oraz koszulkami nagrodzone zostały również dziewczęta wyróżniające się w turniejach organizowanych przez UKS Olimpia Końskie na przestrzeni 2017 roku.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *