REKLAMA

Motocyklista wjechał w ogrodzenie i uciekł

Dość nietypowa sytuacja miała miejsce w sobotnie popołudnie miejscowości Koliszowy w gminie Ruda Maleniecka. Motocyklista wjechał w płot jednej z posesji po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci odszukali 31-letniego mężczyznę, który może mieć związek z tym incydentem. Kierowca został zabrany do szpitala. Dalsze postępowanie w sprawie prowadzi policja.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

„W sobotę około godziny siedemnastej otrzymaliśmy zgłoszenie, że w miejscowości Koliszowy motocykl wjechał w ogrodzenie jednej z posesji. Przed przyjazdem patrolu kierujący wraz z jednośladem oddalił się z miejsca zdarzenia. Policjanci ustalili osobę, która może mieć związek incydentem. Jest nim 31-letni mężczyzna, którego przetransportowano do szpitala w Końskich w celu dalszych konsultacji medycznych. Została mu pobrana krew na obecność alkoholu we krwi. Dalsze postępowanie w sprawie prowadzić będzie Komisariat Policji w Radoszycach”– relacjonuje sierżant Marta Przygodzka, oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA
REKLAMA

One thought on “Motocyklista wjechał w ogrodzenie i uciekł

  1. jogi pisze:

    Mnie ze 20 lat temu POlicmajstry z radoszyc zrobili przeszukanie czy nie mam jakichś kosmetyków za kilka złotych jakiejś damulki z radoszyc. A tylko dlatego mnie wytypowali bo rodzinka jednego z tych POlicmajstów pochodzi z moich stron, a moi rodzice byli skłóceni z rodziną tego POlicmajstra. Najgorsze też jest to że wzywali mnie na jakieś okazanie. A ja „Bogu winny” wcześniej chyba nawet nie byłem w tych całych radoszycach. Jeśli skład ich komendy się nie zmienił to współczuję wszystkim którzy mają do czynienia z POlicmajstrami z radoszyc, a zwłaszcza niewinnym, bo mogą zrobić z nich koziołki ofiarne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *