REKLAMA

Motoserce już w niedzielę! Przewidziano wiele atrakcji [wideo]

Klub Motocyklowy ‚Czarna Flota’ już po raz kolejny organizuje akcję Motoserce. Jej głównym celem jest zbiórka krwi. Finał akcji z festynem w Parku Miejskim w Końskich będzie miał miejsce już w niedzielę. 

REKLAMA

„W imieniu Klubu Motocyklowego Czarna Flota zapraszam finał 11 edycji akcji Motoserce, która odbędzie się już w najbliższą niedzielę 9 czerwca przy Domu Kultury w Końskich. Już od godziny 9:30 będziemy zbierać krew, a każda osoba która odda krew dostanie pamiątkową koszulkę. O godzinie 11:00 nastąpi oficjalne otwarcie imprezy po czym będzie miała miejsce część artystyczna i wystąpi kilka zespołów z Końskich i okolicy oraz z Kielc” – mówi Prezydent Klubu Motocyklowego 'Czarna Flota’ Mirosław Motyl.

Swój udział w imprezie zapowiedziało kilkuset motocyklistów. Wezmą oni udział w tradycyjnej motocyklowej paradzie ulicami Końskich. Wystartuje ona o godzinie 16:00 spod Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Końskich. Około 16:30 przy ulicy Partyzantów, naprzeciwko Urzędu Miasta i Gminy będzie miała miejsce kolejna część wydarzenia – pokaz Super Enduro –„Chłopaki z Końskich i okolic chcą pokazać swoje umiejętności jazdy na motocyklach crossowych. My im wybudowaliśmy specjalny tor do pokazu” – dodaje Mirosław Motyl.

REKLAMA

Warto dodać, że motocykliści już przez cały miniony tydzień prowadzili akcję zbiórki krwi w punkcie krwiodawstwa w koneckim szpitalu. Tam również każdy kto podzielił się tym drogocennym płynem otrzymał pamiątkową koszulkę. Serdecznie zapraszamy na akcję Motoserce – niedziela plac obok Domu Kultury w Końskich. A od 16:30 pokaz Super Enduro przy ulicy Partyzantów.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *