REKLAMA

Można już kupić bilety do kina Pegaz!

Niedawno informowaliśmy Państwa o terminie otwarcia koneckiego kina, które przyjęło nazwę Pegaz. Teraz mamy kolejną świetną wiadomość. Można już zakupić bilety na pierwsze seanse i to bez wychodzenia z domu!

REKLAMA

Kino Pegaz w Końskich

REKLAMA

Istnieją dwie formy rezerwacji miejsca na wybrany film w nowym koneckim kinie. Można albo wybrać się stacjonarnie do jego siedziby w Koneckim Centrum Kultury (Końskie, ul. Partyzantów 9), albo zamówić bilety online na stronie BILETYNA. Pierwszym seansem, jaki zaplanowano będzie Dziewczyna Influencera, drugi to Fuks 2 i na oba te filmy bilety są już dostępne. Uwaga – bilety na stronie www Biletyna są nieco droższe, ponieważ serwis ten dolicza opłatę serwisową. Cena w kasie kinowej to 19 zł normalny i 17 zł ulgowy. Taka sama cena funkcjonuje też na aplikacji mobilnej Biletyny – warto pobrać ją ze sklepu Play.

Przypominamy, że kino Pegaz rusza oficjalnie w Walentynki 2024, czyli 14 lutego. O cenach informowaliśmy TUTAJ. Ponadto możecie Państwo zaobserwować fanpage placówki na Facebooku. Na stronie internetowej Koneckiego Centrum Kultury niebawem powinna pojawić się specjalna zakładka kina.

REKLAMA

3 thoughts on “Można już kupić bilety do kina Pegaz!

  1. Moto Parafia pisze:

    no nareszcie wraca normalność na tą wieś, dzięki donald

  2. robert pisze:

    a tak z ciekawości orientuje się ktoś bo np pewnie tam byli są potrzebni jacyś ludzie do pracy ? Czy na ten moment są to osoby przeniesione nie wiem z urzędu miasta czy nowo zatrudnione a jak nowo to gdzie takie oferty pracy się pojawiły? Tak samo gdzie pojawiają się oferty pracy np z urzędów miasta starostwa i im podległych państwowych urzędów itd bo na stronie urzędu pracy to chyba jeszcze nigdy nie widziałem ? Czy może ogłaszane są tylko na stronach jednostek które akurat potrzebują? ….A może tylko między swoimi rozdawane….

  3. M... moje moje miasto... pisze:

    dzięki donald? co to jest? czarny angielski humor…?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *