REKLAMA

Musicalowe zajęcia w Końskich. Zaprasza Ewa Makówka [wideo, zdjęcia]

Ewa Makówka to wokalistka, ale i aktorka musicalowa wywodząca się z Rudy Malenieckiej. Wiedzę nabytą choćby w szkołach musicalowych teraz chce przekazywać najmłodszym z regionu. Ruszają zapisy na zajęcia musicalowe prowadzone przez tę artystkę. Będą to warsztaty wokalne, teatralne oraz z ruchu scenicznego. Zajęcia prowadzone będą w Końskich, a zapisywać swoje pociechy można telefonicznie: 781 175 003 lub mailowo: [email protected] Za ich organizację odpowiada firma makowkamusic. 

REKLAMA

Pierwsze grupy zajęciowe zdążyły już przygotować pokazy, które mogli podziwiać choćby rodzice. Warsztaty odbywały się w siedzibie Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Końskich.

Ewa Makówka znana jest w regionie jako odtwórca znanych przebojów, ale ze zmienionymi tekstami. Śpiewała między innymi piosenkę z tekstami świątecznymi, czy lokalnie bardzo popularny utwór „Dobra Zmiana?” o Końskich przez pryzmat politycznego zamieszania, które przytrafiło się naszemu regionowi. Nasza krajanka zyskuje także dużą sławę na uwielbianym przez młodych Tik Toku. Jej kanał, który nazywa się tak samo jak firma, czyli makowkamusic obserwuje ponad 80 tysięcy osób, a liczba wyświetleń wrzucanych treści przebiła już półtora miliona!

REKLAMA

Ewa to jednak przede wszystkim znakomicie przygotowana specjalistka od ruchu scenicznego i wokalu.

Ukończyła ona Szkołę Musicalową Macieja Pawłowskiego Współpracowała ze znanym Teatrem Roma, odbyła także cykl warsztatów w Teatrze Buffo. Teraz tą wiedzą chce dzielić się z innymi.

Zajęcia w Końskich będą odbywać się w czwartki od godziny 16:00 w siedzibie Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości przy ulicy Staszica. Zapisywać można na nie dzieci i młodzież w wieku od 6 do 15 lat. Zapisy prowadzone są telefonicznie: 781 175 003 oraz mailowo: [email protected].

Zapraszamy!

artykuł sponsorowany

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *