REKLAMA

Muzycznie pożegnali się z Egipcjanką

Miejsko-Gminny Dom Kultury z Końskich muzycznie pożegnał się ze swoją starą siedzibą, zasłużoną, kultową „Egipcjanką”. Od początku maja instruktorzy jednostki pracują już w budynku przy ulicy Partyzantów. Teraz specjalnym teledyskiem ekipa „DK-u” oddała hołd staremu miejscu pracy i niezliczonej ilości imprez kulturalnych. Zobaczcie tę produkcję poniżej. 

REKLAMA

„Mamy nadzieję, że właściciel zrobi z tego pięknego zabytku wizytówkę naszego miasta, co już wiele lat wstecz dokonał remontując Świątynię Grecką” – czytamy na fanapge Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Końskich.

JUŻ NIE ZAPOMINSZ MNIE – muz. Henryk Wars, sł. Ludwik Starski
WYKONANIE – Grupa wokalna DK Końskie/Patrycja Dukat, Alicja Woldańska, Nadia Serek, Marysia Frączyk, Jagoda Szczegielniak/
Arr. i rec. – Roman Cieślak
Prod. video – Pracownia Sztuk Wizualnych

REKLAMA

REKLAMA

4 thoughts on “Muzycznie pożegnali się z Egipcjanką

  1. Do bonitovito i konecczanina…a dlaczego Obywatel MC ma spadać na Białoruś on u siebie i boli go serce jak patrzy na te propisowskie sieroty po komunie …może by tak wy zwolennicy jedynej słusznej władzy i jedynej prawilnej myśli Prezesa z nowogrodzkiej spadlibyście na Białoruś.Przecież blisko z pogladami wam do Łukaszenki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *