Na gali KSW 85 zawalczy koneczczanka!

Podczas gali XTB KSW 85 swoje umiejętności zademonstruje koneczczanka Wiktoria Czyżewska, która na swoim koncie ma już dwie wygrane zawodowe walki. Wydarzenie będzie miało miejsce 19 sierpnia w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu. Bilety na walkę można zakupić TUTAJ.

Konecka zawodniczka zadebiutowała w KSW już w grudniu zeszłego roku. W trakcie tamtej edycji, czyli gali XTB KSW 77 błyskawicznie znokautowała Oleksandrę Karasevę. Dla Wiktorii była to druga wygrana w profesjonalnej walce przez nokaut. Zawodniczka z Końskich pomimo swojej początkującej kariery osiągnęła wiele sukcesów w sporcie amatorskim. Zdobyła tytuł mistrzyni Polski i Europy Amatorskiej Ligi MMA i jest wielokrotną medalistką innych turniejów. Wywalczyła też tytuł mistrzyni Polski w kickboxingu oraz złoty medal mistrzostw Polski ADCC.

Jej przeciwniczką będzie pochodząca z Libanu Sandra Succar, która wkroczyła w zawodowe MMA w maju bieżącego roku i zaliczyła pierwszą wygraną przed czasem. Swoją drugą walkę, odbyła miesiąc później i ponownie zwyciężyła. Wcześniej zawodniczka rywalizowała w amatorskim MMA. Sandra jest mistrzynią świata organizacji GAMMA z roku 2021. W zeszłym roku wywalczyła złoty medal podczas Mistrzostw Azji i Pacyfiku GAMMA 2022.

Rywalizacja podczas gali XTB KSW 85 będzie dla Wiktorii i dla Sandry trzecią profesjonalną walką. Bilety na wydarzenie można kupić TUTAJ.