REKLAMA

Nagrodzono najpiękniejsze stroiki i kartki świąteczne uczniów z Rogowa [zdjęcia]

W ostatnim czasie rozstrzygnięty został świąteczny konkurs plastyczny „Najpiękniejsza kartka i stroik bożonarodzeniowy” w Zespole Placówek Oświatowych w Rogowie.

REKLAMA

Celem konkursu było: rozwijanie kreatywności i wrażliwości uczestników; popularyzacja działań plastycznych i poszerzenie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych; kształcenie umiejętności posługiwania się środkami komunikacji niewerbalnej; promowanie tradycji i kultury ludowej; rozwijanie uzdolnień plastycznych; zainteresowanie dzieci i młodzieży tematyką konkursu; kształtowanie poczucia własnej tożsamości narodowej oraz postawy patriotycznej.

REKLAMA

Konkurs przeznaczony był dla wszystkich podopiecznych placówki. Uczestniczy przygotowali estetyczne i pomysłowe kartki oraz ciekawe i kreatywne stroiki. Powołana komisja w składzie: dyrektor szkoły Waldemar Wiktorowski, pedagog Ewa Kowalczyk oraz nauczycielki, organizatorki konkursu Iwona Gil, Monika Kosmal i Wioletta Młodawska, wyłoniła najciekawsze rękodzieła artystyczne uczniów, które zostały nagrodzone.

Wręczenie nagród odbyło się podczas ogólnoszkolnego konkursu wokalnego kolęd i pastorałek w ZPO w Rogowie przy zaproszonych gościach oraz społeczności szkolnej.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *