REKLAMA

Narkotyki znalezione przy poszukiwanym mężczyźnie [zdjęcie]

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego KPP w Końskich zatrzymali poszukiwanego 35-latka, który nie stawił się w areszcie na odbycie kary 6 miesięcy pozbawienia wolności. Policjanci na dodatek ujawnili przy mężczyźnie biały proszek. Jak się okazało, była to najprawdopodobniej amfetamina.

REKLAMA

Źródło: KPP Końskie

Mundurowi udali się do jednej z miejscowości na terenie gminy Końskie, gdzie podejrzewali, że przebywa poszukiwany 35- latek – „Mężczyzna miał do odbycia karę pół roku pozbawienia wolności za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu, jednak sam nie miał zamiaru wybrać się do aresztu. Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się. Podczas zatrzymania zaskoczonego mężczyzny, policjanci ujawnili przy nim dwa zawiniątka z folii aluminiowej z zawartością białego proszku” – informuje starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Po wstępnych badaniach okazało się, że substancja znaleziona przy mężczyźnie zawiera w swoim składzie amfetaminę. Zatrzymany trafił do policyjnej celi. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *