Nasi juniorzy przegrali derby Świętokrzyskiego [wideo]

Po historycznym triumfie nad ŁKS-em Łódź nasi juniorzy występujący w Centralnej Lidze mieli apetyt na sprawienie sensacji i pokonanie Korony Kielce. Do dobrego wyniku zabrakło niewiele!

Powyżej mogą Państwo zobaczyć fragmenty spotkania Centralnej Ligi Juniorów: Neptun Końskie – Korona Kielce.

Nasi na ten mecz wybiegli niezwykle skoncentrowani. Mimo tego to właśnie gospodarze pierwsi stracili gola. Około 20 minuty golkipera konecczan pokonał Norbert Wołczyk. W pierwszej połowie podopiecznym Arkadiusza Jarząba udało się jednak wyrównać – na 1:1 trafił Jakub Banasik. Trzeba przyznać, że do tego moment z kielczanami graliśmy jak równy z równym.

W drugiej odsłonie na boisku zabrakło Banasika oraz Sztandery. To dlatego, że obaj zagrali w weekend mecz w IV lidze z Naprzodem Jędrzejów. W takiej sytuacji przepisy pozwalają juniorowi wystąpić tylko w jednej połowie spoktania w CLJ. I ten brak było widać. Nasi coraz częśćiej gubili się w grze i w efekcie przegrali ten mecz 1:2, a strzelcem ostatniego gola został Kamil Koszela.

Już w sobotę o 15.00 Neptun podejmie w Końskich lidera rozgrywek, czyli Progres Kraków.

CLJ: Neptun Końskie – Korona Kielce 1:2
Gole: Jakub Banasik – Neptun; Norbert Wołczyk, Kamil Koszela – Korona.