Neptun Końskie już po pierwszym meczu przygotowawczym

Kilka dni temu piłkarze MKS Neptuna Końskie wznowili przygotowania, a w środę wieczorem rozegrali pierwszy test mecz. Na stadionie przy ulicy Maratońskiej w Końskich przegrali z Hetmanem Włoszczowa.

Nasz zespół zagrał w następującym składzie:

I Połowa: Herda, Pakuła, Pańtak, Skalski, Wasik Filip, Banasik, Maciejewski, Marcinkowski, Markowicz, Kwiecień, Smolarczyk.

II Połowa: Kaczmarek, Wojna, Pańtak, Skalski, Wasik Igor, Maciejewski, Marcinkowski, Raczyński, Markowicz, Zaw. Testowany, Szabat.

Dla trenera Arkadiusz Bilskiego był to zupełny test mecz. Miał on okazję do przetestowania nowych graczy, testowanego zawodnika, ale i nowych możliwości taktycznych. Ostatecznie Hetman pokonał Neptuna 3:2.

Bramki dla Żółto-niebieskich:
Kacper Marcinkowski
Jakub Banasik

Kolejne Spotkanie Kontrolne już w najbliższą sobotę w Końskich stadion OSiR godz. 11:00, przeciwnikiem Żółto-niebieskich  będzie Oskar Przysucha. Zapraszamy do kibicowania!

Natomiast już 12 sierpnia rozpocznie się kolejny sezon w Świętokrzyskiej Hummel IV Lidze – Konecczanie w pierwszym meczu zagrają z… Hetmanem Włoszczowa.