REKLAMA

Neptun Końskie przegrywa ze Starem Starachowice [wideo, fotogaleria]

Dziś na stadionie przy ulicy Sportowej w Końskich podczas meczu Neptuna w ramach IV Ligi Świętokrzyskiej miała miejsce podobna sytuacja, jak w poprzednim tygodniu, kiedy to żółto-niebiescy ulegli na wyjeździe teoretycznie słabszej drużynie – Wiernej Małogoszcz wynikiem 0-2. Dziś ku rozczarowaniu zgromadzonych kibiców sytuacja powtórzyła się – Neptun Końskie przegrał z niżej znajdującym się w tabeli klubem Star Starachowice wynikiem 0-2.

REKLAMA

Piłkarze ze Starachowic już w 5. minucie zapewnili sobie prowadzenie. Mimo zaciętej walki defensywa konecczan nie była idealna, co doprowadziło do utracenia drugiej bramki w 68 minucie. Kibice mimo nieustannego wsparcia do końca wierzyli w zawodników Neptuna Końskie, jednak na konto żółto-niebieskich nie padła ani jedna bramka.

Niepokoi sytuacja, która powtarza się drugi tydzień z rzędu – konecczanie przegrywają z rywalem znajdującym się na niższej pozycji w tabeli IV ligi. Wtedy to Neptun zajmujący 5. miejsce uległ Wiernej Małogoszcz zajmującej 12. lokatę. Po dzisiejszym meczu żółto-niebiescy spadli z 9. pozycji na 11., natomiast Star Starachowice awansował z 13. miejsca na 12. Prezes Neptuna Końskie Zdzisław Kos usprawiedliwia porażki żółto-niebieskich kontuzjami obrońców.

REKLAMA

„Pewnie w tej chwili drużyna przechodzi jakiś kryzys, dołek. Trudno powiedzieć, przygotowania drużyny do sezonu były bardzo dobre, dobrze to wyglądało, ale niestety – kontuzje. Cała nasza defensywa się posypała i drużyna ciężko dochodzi do siebie. Widzę, że dobrze to nie wygląda, tracimy punkty przegrywając mecze, których nie powinniśmy przegrać […] Trener musi mieć jakąś koncepcję na drużynę w tej chwili, zobaczymy jak się wszystko potoczy” – mówi nam Zdzisław Kos.

Już za tydzień do Końskich na mecz w ramach 14. kolejki IV ligi przyjedzie Łysica Bodzentyn zajmująca 8. miejsce w tabeli.

Przypominamy, że od soboty znajdujemy się w żółtej strefie epidemicznej, co skutkuje obostrzeniami również na stadionach sportowych. Na spotkaniu Neptuna Końskie ze Starem Starachowice mogło być więc zapełnione jedynie 25% trybun.

Neptun Końskie – Star Starachowice 0-2 (0-1)
Neptun: Herda, Maciejewski, Skalski, Kwiecień, Słaby, Armata, Skoczylas, Urban, Markowicz, Mlicarz, Zacharski, Kowalski, Pilarski, Sztandera, Wojna, Kotarzewski, Sierszyński, Pach.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *