Neptun na remis z Orlętami

W niedzielę kolejny ligowy mecz rozgrywali piłkarze Neptuna Końskie. Zawodnicy trenera Arkadiusza Bilskiego w ramach 25 serii gier w Świętokrzyskiej IV Lidze zremisowali z Orlętami Kielce.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo, ale to nie oznaczało braku emocji. To był bardzo wyrównany mecz, a obie strony miały w nim swoje okazje. Obie też nie ustępowały, a zawodnicy nie odstawiali nóg.

W 73′ minucie wynik otworzył Michał Smolarczyk – trafił on z rzutu karnego. Orlęta wyrównany za sprawą gola Patryka Zawieruchy.

Orlęta Kielce – Neptun Końskie 1:1 (0:0)
Gole: Smolarczyk – Neptun, Zawierucha – Orlęta.

Konecczanie spadli na 7. miejsce w tabeli IV Ligi. Najbliższy mecz rozegrają w środę 1 maja o godzinie 15:00. Rywalem żółto-niebieskich na stadionie przy ulicy Sportowej będzie Moravia Morawica.