Neptun ogrywa Ceramikę Paradyż w sparingu! [wideo, zdjęcia]

Świetnie w meczach sparingowych radzi sobie Neptun Końskie. Tej zimy konecczanie wygrali już trzy spotkania i jedno zremisowali. W środowy wieczór na stadionie OSiR przy ulicy Południowej bardzo pewnie pokonali Ceramikę Paradyż.

Pierwsza połowa starcia była niezwykle wyrównana, ale i tak należała do gospodarzy. Po bramce Pawła Markowicza podopieczni trenera Waldemara Szpiegi prowadzili 1:0. A druga odsłona to była już koncertowa gra Neptuna. Do siatki rywali z Paradyża trafiali: dwukrotnie Jan Sroka, dwukrotnie Paweł Markowicz tym samym kompletując hat-tricka oraz Patryk Kwiecień. Ostatecznie Neptun Końskie pokonał Ceramikę Paradyż 6:1.

Przed naszym zespołem jeszcze cztery potyczki podczas zimowej przerwy. Wszystkie spotkania zostaną rozegrane na stadionie OSiR przy ulicy Południowej w Końskich.  W sobotę 15 lutego Karol Armata i spółka zagrają z Szydłowianką Szydłowiec, tydzień później z Hetmanem Włoszczowa. W środę 26 lutego z Ceramiką Opoczno, a w sobotę 29 lutego z Drogowcem Jedlińsk.