Neptun wygrywa z Hetmanem Włoszczowa

Świetnie rundę wiosenną sezonu 2023/2024 rozpoczął MKS Neptun Końskie. Nasi zawodnicy pewnie zwyciężyli z Hetmanem grając we Włoszczowie.

Konecczanie bardzo szybko objęli prowadzenie za sprawą Michała Smolarczyka. Żółto-niebiescy 1:0 wygrywali bowiem już w 4′ minucie meczu. Smolarczyk zagrał kapitalne spotkanie, będąc najaktywniejszym zawodnikiem na boisku. Do przerwy wynik się nie zmienił, a drugą odsłonę lepiej rozpoczęli gospodarze. Po jej 15 minutach udało im się doprowadzić do wyrównania.

Końcówka należała jednak do Neptuna – na listę strzelców wpisał się Mateusz Gruszczyński, a zwycięstwo ekipy trenera Bilskiego przypieczętował Smolarczyk.

Hetman Włoszczowa – Neptun Końskie 1:3 (0:1)
Gole dla Neptuna: Smolarczyk – 2, Gruszczyński.

Nasz zespół zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli IV Ligi. Za tydzień zagra ponownie na wyjeździe, rywalem będzie Wisła Sandomierz, czyli najsłabsza ekipa w całym rozdaniu.