REKLAMA

Niemal 140 tysięcy odsłon filmów MGDK Końskie w czasie pandemii

Z okazji roku zdalnego funkcjonowania Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Końskich dyrekcja placówki publikuje dane statystyczne podsumowujące ten trudny dla wszystkich czas.

REKLAMA

Źródło: MGDK Końskie.

„Specjalnie dla Was podsumowaliśmy ponad rok działalności, która ograniczała się przede wszystkim do przedsięwzięć online. Zdajemy sobie sprawę, że taki sposób dotarcia do Was tylko w niewielkim stopniu zaspokaja chęć naszych wspólnych spotkań… Dlatego więc tym bardziej DZIĘKUJEMY za odwiedzanie naszej strony facebookowej, nagradzania nas lajkami i serduszkami” – pisze dyrektor MGDK Końskie Piotr Salata.

Przez rok w pandemii pracownicy MGDK Końskie nagrali ponad 300 filmów, które łącznie odtworzono niemal 140 tysięcy razy, co przekłada się na niespełna 155 tysięcy minut oglądania. W sumie od początku epidemii placówka zamieściła na swoim fanpage’u 626 postów.

REKLAMA

Były to między innymi materiały dotyczące ważnych wydarzeń historycznych, koncerty, wystawy, pokazy kulinarne, spektakle, spotkania z ciekawymi ludźmi, a także zajęcia plastyczne, ceramiczne oraz muzyczne. Dużym zainteresowaniem cieszą się także stałe serie Domu Kultury takie jak „Zagadka Tygodnia” czy „Bajkowe DEKlamacje”. Placówka za pośrednictwem internetu regularnie organizuje także konkursy np. fotograficzne czy plastyczne.

Źródło: MGDK Końskie.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *