REKLAMA

Nieodpowiedzialni kierowcy. Po narkotykach w Koziej Woli, pijany w Sielpi

W Koziej Woli w gminie Stąporków policjanci z naszego regionu zatrzymali 34-latka, który miał przy sobie narkotyki i prawdopodobnie był po ich zażyciu. W Sielpi wpadł młody kierowca, który prowadził auto po alkoholu. Oba zatrzymania miały miejsce w środę wieczorem. 

REKLAMA

Wczoraj w nocy patrol z Komisariatu Policji w Stąporkowie, w miejscowości Kozia Wola zatrzymał do kontroli drogowej Audi, którym kierował 34-latek –„W trakcie wykonywanych czynności, nerwowe zachowanie kierującego pojazdem wzbudziło podejrzenia mundurowych. Podczas sprawdzania stanu trzeźwości mężczyzny analizatorem środków odurzających ustalono, że prawdopodobnie kierował pojazdem będąc pod wpływem narkotyków. Pobrana została mu krew do dalszej analizy. Ponadto funkcjonariusze ujawnili przy mężczyźnie zwitek foliowy z zawartością białego proszku wstępnie zidentyfikowany jako amfetamina” – opowiada starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji  Końskich.

REKLAMA

Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie, 34-latek odpowie teraz przed Sądem.

Również wczoraj miało miejsce zatrzymanie pijanego kierowcy w Sielpi w gminie Końskie – „Policjanci Nieetatowego Zespołu Policji Wodnej, w miejscowości Sielpia na ulicy Turystycznej zatrzymali do kontroli kierującego Daewoo. Podczas kontroli funkcjonariusze wyczuli od 20-latka woń alkoholu. Przeprowadzone badanie wykazało, że mężczyzna ma ponad pół promila alkoholu w organizmie. Teraz 20-latek stanie przed sądem. Za to przestępstwo może mu grozić kara do 2 lat pobawienia wolności, kilkuletni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi oraz wysoka kara grzywny” – mówi starszy sierżant Przygodzka.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz