REKLAMA

Niższe ligi: Fałków z punktem, 'derby’ dla Smykowa

W weekend 6-7.05.2023 wiele działo się w niższych ligach, czyli w Świętokrzyskich Klasach A i B, gdzie występuje kilka zespołów z powiatu koneckiego. Sprawdzamy ich wyniki. 

REKLAMA

Foto z meczu GLKS Fałków – Czarnovia Kielce

B Klasa: 

GLKS Fałków 0 — 0 Czarnovia Kielce

REKLAMA

Fałkowianie zdobywają cenny punkt w starciu z nieco wyżej notowanym zespołem. Z dorobkiem 10 oczek GLKS zajmuje 8. miejsce w tabeli. Za tydzień ekipa z Fałkowa na wyjeździe powalczy z Polanami Pierzchnica.

GKS II Nowiny 3 — 0 KS Kamienna Wola

Walkower. Kamienna Wola zajmująca ostatnie miejsce w tabeli nie dojechała na wyjazdowy mecz. Za tydzień „Kamionka” pauzuje.

A Klasa: 

Tęcza Gowarczów 0 — 2 Skała Tumlin

Po porażce Tęcza zajmuje 12 miejsce w tabeli A Klasy (na 14 zespołów). Za tydzień zespół ten zagra na wyjeździe z Samsonem Samsonów.

ULKS Łączna 0 — 9 Partyzant Radoszyce

Radoszyczanie gromią i umacniają się na pozycji lidera rozgrywek. W sobotę o 16:00 na stadionie przy ul. Krakowskiej w derbach podejmą Radiator$ Stąporków.

KS Smyków 3 — 2 Victoria Mniów

Dla Smykowa mecz z Mniowem to prawdziwe derby – miejscowości sąsiadują ze sobą i od zawsze lubią ze sobą konkurować. KS był górą wygrywając z Victorią po wyrównanym meczu. Ekipa ze Smykowa jest na trzecim miejscu w tabeli, a w przyszłą sobotę na wyjeździe zagra z Moravią II Morawica.

Radiator$ Stąporków 1 — 3 Lechia Strawczyn

Po przegranej stąporkowianie są 9. pozycji w A Klasie. W sobotę na wyjeździe powalczą z Partyzantem Radoszyce.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *