REKLAMA

Niższe ligi: Smyków, Gowarczów i Stąporków z punktami

Zarówno w A Klasie, jak i B Klasie w miniony weekend nasze zespoły spisywały się naprawdę nieźle. Prezentujemy wyniki teamów z powiatu koneckiego w niższych ligach.

REKLAMA
Piotr Połeć walczy z jednym z graczy Orląt. Foto: KS Radiator$ Stąporków

Piotr Połeć walczy z jednym z graczy Orląt. Foto: KS Radiator$ Stąporków

Najbardziej wartościowy wynik zanotowali piłkarze ze Stąporkowa. Podopieczni trenera Sławomira Jedynaka na swoim boisku 3:0 pokonali będące w czubie tabeli Orlęta. Po tej wygranej Radiatorsi zajmują szóstą lokatę w A Klasie.

Radiators Stąporków – Orlęta Kielce 3:0
Gole: Kwiecień, Łuczyński x2 

REKLAMA

W tych samych rozgrywkach występuję Tęcza Gowarczów. Piłkarze z północy powiatu koneckiego w ubiegły weekend zremisowali 3:3 ze Zrywem Skroniów. Tęcza jest 12 w A-Klasie.

Zryw Skroniów – Tęcza Gowarczów 3:3
Gole dla Tęczy: Sołtuniak, Gałązka, Pacocha

W najbliższą niedzielę Tęcza u siebie podejmie Piaskowiankę Piaski, a stąporkowianie na wyjeździe zagrają z Bucovią Bukowa.

W Klasie B wciąż nie wiedzie się popularnej „Kamionce”. Klub Sportowy z gminy Stąporków tym razem przegrał 6:0 z LKS-em Bolmin i wciąż zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

LKS Bolmin – KS Kamienna Wola 6:0

Natomiast w ubiegły weekend świetnie zagrali piłkarze ze Smykowa. Na boisku rywala pokonali Unię Małogoszcz aż 1:6. Dzięki temu zwycięstwu KS Smyków jest 9 w tabeli B-Klasy. Za tydzień smykowski klub zagra z ULKS-em Łączna, a KS Kamienna Wola podejmie Top-Spin Promnik.

Unia Małogoszcz – KS Smyków 1:6
Gole dla Smykowa: Wołczyk, Bednarczyk, Zbróg x2, Arabasz

REKLAMA

Dodaj komentarz