REKLAMA

Noc Świętojańska nad Zalewem Antoniów. Zaproszenie [WIDEO]

Już w sobotę 25 czerwca o godzinie 16:30 nad Zalewem Antoniów w Radoszycach odbędzie się specjalne wydarzenie związane z Nocą Świętojańską. Nie zabraknie folkloru, ale i odrobiny magii! 

REKLAMA

Wydarzenie odbędzie się już po raz drugi. Przed rokiem zachwyciło licznie przybyłą nad Antoniów publiczność. Każdy kto tym razem przybędzie w okolice zalewu podczas Nocy Świętojańskiej będzie mógł liczyć na pyszny poczęstunek (w tym także na radoszycki kugiel). Przewidziano teatr ognia i pokaz z pochodniami. Kulminacyjnym momentem będzie oczywiście puszczanie wianków na wodę (zanim to nastąpi gmina Radoszyce rozstrzygnie konkurs wianków).

Oprócz tego w programie: koncert Bożeny Zielińskiej, koncert Zespołu Pieśni i Tańca Ciekoty oraz Kapeli Adaśki, występy artystyczne dzieci z radoszyckiego przedszkola oraz uczniów z terenu całej gminy Radoszyce.

REKLAMA

Zapraszamy do obejrzenia wideo zapowiadającego to wydarzenie. To specjalny teledysk przygotowany przez organizatorów z Urzędu Miasta i Gminy Radoszyce. W rolę aktorów wcielili się wyłącznie pracownicy magistratu z burmistrzem Radoszyc Michałem Pękalą na czele.


REKLAMA

2 thoughts on “Noc Świętojańska nad Zalewem Antoniów. Zaproszenie [WIDEO]

  1. Kamil pisze:

    Brawo Panie Michale!

  2. gość pisze:

    Wielkie brawa dla pracowników magistratu z burmistrzem na czele!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *