REKLAMA

’Nowy’ będzie bawił się w Markizie. W sobotę największy bal w powiecie

Już w sobotę o godzinie 19:00 w Centrum Markiz w Końskich przy ulicy Gimnazjalnej rozpocznie się największa studniówka w tym sezonie na Konecczyźnie. Bawić będą się wtedy maturzyści z II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich. U nas zaraz po zakończeniu studniówki znajdziecie obszerne relacje wideo i foto. 

REKLAMA

To będzie bal na około 200 osób. Maturzystów wraz z osobami towarzyszącymi będzie zaś około 180. Tradycyjnie wszystkich gości w murach Markiza przywita dyrektor szkoły Beata Salata, a potem głos przejmą już przemawiający uczniowie Julia Kościelniak i Olaf Młodziński. Gościem specjalnym balu będzie starosta konecki Grzegorz Piec, a towarzyszyła będzie mu żona Wioletta.

REKLAMA

Młodzież zaprezentuje dwa układy poloneza. Pierwszą parą w inauguracyjnym tańcu będą dyrektor Beata Salata oraz uczeń Olaf Młodziński. Układ w tym przypadku przygotuje nauczyciel Piotr Mostowski. Drugi układ będzie autorstwa nauczyciela Mariusza Brzozowicza, a pierwszą parę stanowić będą Weronika Dulewicz i Paweł Szczypek.

Do zabawy wszystkich zaprosi Sebastian Bednarz, czyli DJ Gass. U nas zaraz po zakończeniu studniówki znajdziecie obszerne relacje wideo i foto. 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *