REKLAMA

Nowy Powiat Roberta Plecha prezentuje kandydatów – okręg 1 [zdjęcia]

Komitet Wyborczy Wyborców Robert Plech Nowy Powiat prezentuje sylwetki kandydatów w wyborach do Rady Powiatu Koneckiego zaplanowanych na 16 czerwca. Dziś prezentujemy okręg nr 1. 

REKLAMA

Górny rząd od lewej: Kamil Sobierajski, Antoni Sota, Zbigniew Kowalczyk, Waldemar Cecki, Marian Gąszcz, Wojciech Owczarek.
Dolny rząd od lewej: Beata Kij, Barbara Gąszcz, Robert Plech, Małgorzata Sułek-Zięba, Iwona Wielgopolan.

 

1. Robert Plech – lider komitetu, przedsiębiorca, od wielu lat działacz samorządowy, społecznik. Żonaty, ma trzech synów. W wyborach w 2018 roku zdobył rekordową w powiecie ilość głosów – ponad 1700. Za to poparcie serdecznie dziękuje oraz prosi o wsparcie dla siebie i całego komitetu NOWY POWIAT.

REKLAMA

2. Wojciech Owczarek – radny powiatowy z poprzedniej kadencji, wicedyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Końskich. Żonaty, ma dwóch synów.

3. Beata Kij – absolwentka Wyższej Szkoły Studiów Międzynarodowych w Łodzi. Kierunek „iberystyka z arabistyką”. Studia podyplomowe na kierunku „Organizacja i zarządzanie zasobami ludzkimi”. Prowadzi klub sportów walki Brawler w Końskich, trener Koneckiej Sekcji Karate. Mówi w 3 językach obcych: hiszpański, angielski i niemiecki.

4. Małgorzata Sułek-Zięba – jest lekarzem dwóch specjalności – pediatrii i medycyny rodzinnej. Kochająca żona i matka. Wielbicielka bliskich i dalekich wędrówek. Medycyna to jej zawodowe spełnienie, ale ma w sobie duszę społecznika. Stąd decyzja o starcie w wyborach.

5. Marian Gąszcz – wykształcenie wyższe magisterskie administracyjno-ekonomiczne, kilkunastoletnie doświadczenie w samorządzie. Żonaty, ma dwoje dzieci.

6. Waldemar Cecki – absolwent Technikum Mechaniczno-Odlewniczego nr 1 w Końskich, Akademii Wychowania Fizycznego w Białej-Podlaskiej, Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach. Wieloletni nauczyciel, trener i dyrektor szkoły. Związany z klubami sportowymi: Neptun Końskie, RKS/MKS Stąporków, HEKO Czermno.

7. Antoni Sota – ukończył między innymi Uniwersytet Śląski w Katowicach. Doświadczenie zdobywał w FBI, pracował także w Centralnym Biurze Śledczym Policji.

8. Barbara Gąszcz – wykształcenie ekonomiczne, pracuje zawodowo jako księgowa. Mężatka, ma dwie córki.
9. Kamil Sobierajski – absolwent studiów wyższych. Magister pedagogiki o specjalności profilaktyka społeczna i resocjalizacja. Od kilku lat pracuje w II Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich na stanowisku pedagoga szkolnego.

10. Iwona Wielgopolan – mgr fizjoterapii. Kierownik rehabilitacji w Rudzie Malenieckiej. Mężatka, ma 3 dzieci.

11. Zbigniew Kowalczyk – wykształcenie wyższe ekonomiczne. Od 35 lat pracuje w Koneckich Zakładach Odlewniczych w Końskich. Działacz związkowy – Przewodniczący Rady Powiatowej OPZZ. Doświadczony samorządowiec, w latach 2010-2018 – Przewodniczący Rady Miejskiej w Końskich. Od 2010 roku pełni funkcję społeczną Prezesa Rodzinnych Ogródków Działkowych ” Wrzos” w Końskich.

Materiał wyborczy KWW Robert Plech Nowy Powiat

REKLAMA

One thought on “Nowy Powiat Roberta Plecha prezentuje kandydatów – okręg 1 [zdjęcia]

  1. Na jednej liście osoby z lewicy i skrajnej prawicy??? O co tu chodzi? Gdzie podziały się wartości lewicowe? Czy w walce o stołki warto było tak zmienić poglądy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *